Na hrotu útoku se bil statečně. Po dvaceti minutách hry se pokoušel o zakončení nůžkami, míč ale netrefil. O pár okamžiků později však už mohl zvedat ruce nad hlavu. Ve vápně si dobře pokryl míč před dotírajícím bránícím hráčem a přízemní ranou prostřelil brankáře domácích. „Byl to takový můj klasický gól. Odstavil jsem si obránce a pak už stačilo trefit bránu,“ popisuje Krmenčík.

S konečným stavem utkání je spokojený. „Myslím, že je to pro nás dobrý výsledek. Chtěli jsme tady hlavně vstřelit gól, to se nám povedlo dokonce dvojnásobně. Jen je škoda, že jsme si po prvním zásahu, který přišel v ideálním čase, nedokázali pohlídat vedení alespoň do poločasu,“ mrzelo střelce úvodní branky. Ještě víc však byl zklamán ze způsobu, jakým góly do sítě Viktorie padly. „První byl ze standardní situace, druhý pak na přední tyč. Budescu to trefil dobře,“ říká.

Odveta se odehraje přesně za týden a Krmenčík se už druhého duelu nemůže dočkat. „Chtěl bych vyzvat všechny naše fanoušky, ať přijdou a vyprodají Štruncáky. Jestli za námi budou stát všichni, tak si myslím, že to dáme a postoupíme,“ burcuje příznivce Viktorie hráč s pěti starty v dresu české reprezentace, ve kterých se gólově prosadil hned čtyřikrát.