Nejprve však v 82. minutě přihlížel, jak domácí Ioannidis zvyšuje na 2:0 pro Panathinaikos, aby pak dvě minuty nato využil nabídku polského kolegy z útoku Swiderského, který vyhrál vzdušný souboj s gólmanem domácích a zblízka skóroval.

Ale na víc už se hosté ze Soluně nezmohli.

Krmenčík, který je v Soluni od ledna na hostování z belgických Brugg, si připsal už šestou soutěžní trefu. Třikrát skóroval v řeckém poháru a teď tedy dal třetí gól i v lize, v níž nastoupil za PAOK už ke dvanáctému zápasu.

Jeho tým je po 26 kolech na čtvrtém místě, jediný bodík za AEK Atény, o další tři body před ním je městský rival Aris. Tabulku s přehledem vede Olympiakos Pireus.

Viktorie Plzeň v roce 1911. Hráči vzadu zleva Tomáš Brabec, Josef Dégl, Jaroslav Seidenglanz, Václav Křikač, Jindřich Berger, uprostřed zleva Karel Starec, Matěj Svoboda, Josef Jonák, vpředu zleva Václav Kříž, Josef Ziegler, Gustav König
Fotbalová Viktoria slaví 110 let. Málokdo ví, že u zrodu byla parta učňů

Krmenčík teď bude s napětím očekávat nominaci trenéra české reprezentace Jaroslava Šilhavého na úvodní zápasy kvalifikace na mistrovství světa v Kataru.

Češi se ve druhé polovině března představí v Estonsku, doma s Belgií a ve Walesu. A rodák z Kraslic a bývalý hráč Viktorie Plzeň by u toho nechtěl chybět.