Přeštice – Vejprnice 0:2

Přeštická krize trvá dál. „Zasloužená výhra hostů, my jsme podali podprůměrný výkon," prohlásil vedoucí mužstva Přeštic Pavel Bočan.

Poločas: 0:1. Branky: 38. Milota, 61. Lhotka. Nejlepší hráči: Gerstner – Lhotka. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 1:5. ČK: 0:1. Diváci: 111.

Přeštice: Růžička – Gruszka (72. Lecjaks), Duchek, Turek, Zoubek, Vacík (59. Tušek,), Gerstner, Zdeněk, P. Bešta, Lambor (81. M. Bešta), Bouc. Trenér: Uzlík.

Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Milota, Ufrémund (54. Černý), Hora, Lhotka, Kristl, Kuhajda (76. Mrázek), Grätsch, Puhlovský. Trenér: Dejmek.

Dynamo ZČE – Chotíkov 3:1

Dynamo udrželo neporazitelnost. „Tvrdé, neurovnané utkání, které jsme rozhodli dvěma hlavičkami," pronesl po bitvě sekretář plzeňského týmu Jiří Kural.

Poločas: 1:1. Branky: 29. Šulc, 71. Lisý, 74. Zoubek – 25. Mašek. Nejlepší hráči: Lisý – Feiferlík. Rozhodčí: D. Janda. ŽK: 0:7. ČK: 0:2. Diváci: 100.

Dynamo ZČE: Míka – Zoubek (80. Macht), Světlík, Šulc, Papáček, Vít, Škarda (71. Meszáros), Vohrna, Hejnal (46. Levý), Chocholatý, Lisý (88. Šimána). Trenér: Kural.

Chotíkov: Bejdák – Šváb, Fikar, Kluska, Mašek, Šádek, Feiferlík, M. Míka, Šlajs (75. Prais), Šebek (55. Hartl), Vacek (65. Pechler). Trenér: Urbánek.

Koloveč – Horažďovice 5:0

Koloveč smázla Horažďovice, Pavlík se hattrickem osamostatnil na čele tabulky střelců. „Hosté měli v úvodu dvě velké šance, první gól ale změnil kurz zápasu," řekl sekretář Kolovče Pavel Kruml.

Poločas: 3:0. Branky: 6. Vojtko, 28. T. Došek, 39., 58. a 66. Pavlík. Nejlepší hráči: Pavlík – Macoun. Rozhodčí: Lego. Bez karet. Diváci: 180.

Koloveč: P. Fillinger (60. Janeček) – Tesař, L. Došek, Milota, Černohorský, Šlajs (46. M. Fillinger), Lucák, Vojtko, T. Došek, Pavlík, Gabriel (46. Kadlec). Trenér: Hirschl.

Horažďovice: Macoun – T. Greger, M. Greger, Šafanda, Jiří Sova, Vachuška, Melka, Kotrba, Jan Sova, Nauš, Forman. Trenér: Boř.

Holýšov – Domažlice B 0:3

Ostré derby se stalo kořistí Benfiky. „Zápas ovlivnila naše chyba po čtyřiceti sekundách hry, kdy jsme nepokryli standardku. Hosté pak rozhodli z brejků," litoval sekretář Holýšova Petr Třeštík.

Poločas: 0:2. Branky: 1. Černý, 24. Buršík, 88. Tumpach. Nejlepší hráči: nikdo – Krhoun. Rozhodčí:Duda. ŽK: 3:6. ČK: 0:2. Diváci: 150.

Holýšov: Matas – Tyr (32. Dostálík), Trhlík, Hamerník (32. Jeniš), Levička, Šimka, Šobr, Schamberger, Valachovič, Kubina (76. Vítek), Lukáš (85. Kraus). Trenér: Míčka.

Domažlice B: Krhoun – Korelus, Černý (82. Paluch) Waldmann, Štěpán (18. Buršík), Vísner, Pavlíček, Růžička, Hošek (72. Šimůnek), Kubr (90. Kalný), Bláha (62. Tumpach). Trenér: Fořt.

Rozvadov – H. Týn 3:1

Horšovský Týn se propadá tabulkou. „Měli jsme od začátku navrch, výsledek mohl být vyšší. Soupeře držel nad vodou gólman," řekl sekretář Rozvadova Libor Kolář.

Poločas: 2:0. Branky: 35. a 61. Hutta, 37. Hobza – 74. Falout. Nejlepší hráči: Benda – Falout. Rozhodčí: Hájek. Bez karet. Diváci: 100.

Rozvadov: Benda – Horáček (73. Žemlička), Bronec, Slowik, Hobza, Malý, Hutta, Földeši, Jedlička, Bečvář, Čížek. Hrající trenér: Bronec.

H. Týn: J. Novák – Tarhaj, Foist, Černík, Šperl, Šorna, Kordule, Rubáš, Adamka, Falout, Staroba. Hrající trenér: Staroba.

H. Bříza – Zruč 2:5

Nováček připravil Horní Bříze přísnou lekci, dvakrát se trefil Hucl. „Rozhodlo patnáct minut ve druhé půli, do čeho hosté kopli, skončilo v brance. Více bojovali, zasloužili si vyhrát," sportovně uznal sekretář domácího klubu Stanislav Kapr.

Poločas: 1:1. Branky: 35. Filipec, 53. Šimice – 9. Husník, 53. a 58. Hucl, 66. Lauko, 68. Nosek. Nejlepší hráči: nikdo – Hucl. Rozhodčí: Bína. ŽK: 5:1. Diváci: 300.

H. Bříza: Liška – Šimice, Zavadil, Netáhlo (75. Příhoda), Paukner, Chocholatý (75. Vrla), Frána, Filipec (89. Sedlecký), Sudík (66. Němeček), Mornštajn, Kuťák. Trenér: Michálek.

Zruč: Klik – Haidlmayer, Trnka, Nosek, Jelínek (63. Karpíšek), Husník, Hucl (65. Mašek), Lauko, Kroužel, Korelus, Hulina. Trenér: Král.

Rokycany B – Černice 3:2

„Vyrovnané utkání, my jsme ulétli na 3:0, ale pak jsme vyrobili neuvěřitelné hrubky. V závěru měla šance obě mužstva, ale myslím, že naše výhra je zasloužená," podotkl kouč vítězného týmu Pavel Hudeček.

Poločas: 1:0. Branky: 40. Like, 58. Dobiáš, 60. Černý – 72. Vlk z PK, 78. Stoilov. Nejlepší hráči: Černý – Forman. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 3:2. Diváci: 170.

Rokycany B: Wohlmuth – Trnka, Klír, Havlíček, Jiří Kořínek, Kroc (28. Seifzig), Mašek (65. Bendl), Kotnauer (54. Jakub Kořínek), Like (84. Pfeifer), Černý, Dobiáš. Trenér: Hudeček.

Černice: Daněk – Seman, Mur, Nádraský, Křen (68. Chvojka), Nohava, Laibl (77. Nedvěd), Forman, Šlajs, Vlk, Stoilov. Trenér: Daněk starší.

Rapid – Bolevec 2:2

Na Lopatárně rozhodovaly penalty. „Vyrovnaný, bojovný zápas s minimem šancí. Hosté byli i v deseti nebezpeční, my jsme v závěru spálili dvě tutovky. Remíza je spravedlivá," zhodnotil duel asistent trenéra Rapidu Radek Černický.

PK: 2:4. Poločas: 0:1. Branky: 53. Buček, 58. Liška – 25. Matoušek, 75. Pelnář. Nejlepší hráči: Liška – Bublík. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 4:2. ČK: 0:1. Diváci: 100.

Rapid: Matějka – Nový, Buček, liška, Brabec, Hucl, Čupalka, Morávek (46. Davídek – 88. Janoch), Harmády, Peroutka, Poláček (68. Častoral). Trenér: Mysliveček.

Bolevec: Krásl – Humpál (86. Šnaider), Dytrt, Fryček (72. Čejka), Bublík, Matoušek, Greif, Marek (72. Soukup), Šanoba, Pelnář, Zítek. Trenér: Votípka.