Domácí premiéru po zimní přestávce nezvládl Chotíkov, na dno tabulky se po porážce 0:3 s domažlickou „Benfikou" propadl Bolevec.

Dynamo ZČE – Holýšov 2:2

Rychlá branka Vohrny na výhru nestačila.

„Dnes jsme sice podali lepší výkon než v Horažďovicích, ale s podzimní částí se to nedá srovnat. Nedaří se nám," litoval po duelu vedoucí týmu Dynama Jiří Kural.

PK: 1:4. Poločas: 2:2. Branky: 4. Vohrna, 44. Chocholatý – 31. Levička, 32. Schamberger. Nejlepší hráči: Macht – Schamberger. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:3. Diváci: 100.

Dynamo ZČE: Příhoda – Zoubek, Šulc (36. Macht), Papáček, Vít, Bednář (70. Bendl), Škarda, Vohrna, Hejnal, Chocholatý (83. Šebek), Lisý. Trenér: P. Kural.

Holýšov: Míčka – Hamerník, Levička, Šobr, Mour (75. Tyr), Schamberger (90. Chvojka), Valachovič, Staněk, Jeniš (84. Vítek), Lukáš, Šimka. Trenér: Míčka.

Chotíkov – Zruč 1:1

Domácí celek zachránil v závěru alespoň bod.

„Letos to byl náš první zápas na trávě, takže se hodně bojovalo. Bohužel jsme si dali vlastní gól, a museli jsme dotahovat," zhodnotil zápas asistent trenéra domácích Jaroslav Kluska.

PK: 4:5. Poločas: 0:0. Branky: 80. Hartl – 56. vlastní. Nejlepší hráči: D. Míka – D. Král. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Chotíkov: Vojáček – Kellner (85. Král), Mich. Prais, Fikar (67. Mašek), Mar. Prais, Vacek (77. Šádek), M. Míka, Šlajs (67. Feiferlík), Hartl, Pechler, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Zruč: Klik – Haidlmayer, A. Král, Nosek, Polák, Jelínek, Husník, Lauko, Kroužel (79. Korelus), D. Král, Pokladník (77. Valenta). Trenér: O. Král.

Vejprnice – H. Týn 4:1

Sešívaní splnili roli favorita beze zbytku a ukořistili další jarní body.

„V zápase jsme byli lepším týmem. Naše výhra je zasloužená," řekl po zápase sekretář Vejprnic Milan Radimák.

Poločas: 2:1. Branky: 13. Lhotka, 18. Černý, 59. Paul, 71. Kuhajda – 29. Staroba. Nejlepší hráči: Černý – Staroba. Rozhodčí: Křen. ŽK: 4:0. Diváci: 80.

Vejprnice: Dufek – Havránek, Mašek, Rada, Milota, Hora, Lhotka, Kristl (65. Kuhajda), Černý (80. Puhlovský), Grätsch, Paul (85. Biedermann). Trenér: Šámal.

H. Týn: J. Novák – Tarhaj (46. T. Novák), D. Novák, Rada, Čedík, Kordule, Doležal, Falout, Adamka, Šindelář, Staroba. Trenér: Šporer.

Bolevec – Domažlice B 0:3

Mužstvo ze severu Plzeňska čekají na jaře složité záchranářské práce. Chodové udeřili slepenými brankami Kubrem a Waldmannem a tříbodovou kořist si pohlídali.

„Trápí nás marodka, nestačily nám fyzické síly. Hosté byli lepším týmem a povedly se jim dva slepené góly. Po vyloučení jsme odpadli úplně," uvedl sekretář Bolevce Jan Thomayer.

Poločas: 0:2. Branky: 19. Kubr, 22. Waldmann, 81. Štěpán. Nejlepší hráči: M. Pelnář – Bratanič. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 7:2. ČK: 1:0 . Diváci: 80.

Bolevec: Kalčík – J. Pelnář, Hibler, Velík, Fryček, Bublík, Matoušek, Greif, Marek, Šanoba, M. Pelnář. Trenér: Votípka.

Domažlice B: Bratanič – Kalný, Waldmann, Hošek, Šimůnek, Vízner, Steinberger, Černý, Štěpán, Buršík, Kubr. Trenér: Fořt.

Přeštice – Horní Bříza 3:0

V Přešticích se blýská na lepší časy. Domácí zadělali na výhru už v první půli.

„Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Zasloužené vítězství pro naše barvy," řekl po utkání vedoucí domácího celku Pavel Bočan.

Poločas: 2:0. Branky: 26. Zdeněk, 41. P. Bešta, 64. Vacík. Nejlepší hráči: Šamberger – Liška. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 3:1. Diváci: 100.

Přeštice: Růžička – Šamberger, Lecjaks, Bouc (72. M. Bešta), Zdeněk, Gerstner, Duchek, Turek, Tušek (44. Klokan), Vacík (77. Ornet), P. Bešta. Trenér: Uzlík.

Horní Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Zavadil, Netáhlo (77. Němeček), Paukner, Čermák, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn (77. Sudík). Trenér: Michálek.

Rapid – Horažďovice 0:2

Senzační skalp lídra z minulého týdne soutěže zafungoval jako zázračný elixír, Horažďovice vezou výhru i z Lopatárny.

„V první půli jsme hosty přehrávali, vypracovali jsme si tři gólovky. Ve druhém poločase hráli hosté pozorně zezadu a čekali na naše chyby. A také se dočkali," glosoval asistent trenéra Rapidu Radek Černický.

Poločas: 0:0. Branky: 69. Melka, 79. Nauš. Nejlepší hráči: Klekner – Melka. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 1:0. Diváci: 50.

Rapid: Beke – Nový, Liška, Bůček, Brabec, Hodan (60. Žák), Čupalka, Harmady, Hucl (83. Morávek), Faist, Klekner (60. Davídek).Trenér: Mysliveček.

Horažďovice: Macoun – Šedivý, M. Greger, Janouškovec, Vrzal, Šafanda (14. Šašek), Květoň (87. Boček), Melka, T. Greger, Sova, Nauš (84. Zdichynec). Trenér: Boř.

Rokycany B – Rozvadov odloženo

Silně podmáčený trávník v Rokycanech nedovolil nováčkům soutěže sehrát vzájemný duel.

„Hřiště bylo pod vodou po vydatném nočním dešti. Dopoledne stav hřiště zkontroloval pan Drobný z STK, náhradní termín utkání je předmětem jednání," řekl trenér rokycanské rezervy Pavel Hudeček.

Černice – Koloveč 1:5

Nejlepší kanonýr krajského přeboru Jan Pavlík si připsal další dvě trefy, a nasměroval tak úřadujícího mistra k povinnému vítězství nad nováčkem.

„Hosté měli mírnou územní převahu, kterou dokázali i brankově vyjádřit. Za stavu 0:1 jsme měli dvě gólovky, druhý gól ale rozhodl. Ve druhém poločase jsme už jednoznačně tahali za kratší konec," popsal duel.

Poločas: 0:2. Branky: 79. Laibl – 44. a 67. Pavlík, 17. T. Došek, 54. Černohorský z PK, 88. Lucák. Nejlepší hráči: Daněk – Černohorský. Rozhodčí: Duda. ŽK: 3:1. Diváci: 20. Hráno v Luční Ulici v Plzni.

Černice: Daněk ml. – Mlnařík, Šlajs, Nádraský, Forman, Šmíd (75. Chvojka), Kříž, Seman, Křen (46. Nohava), Mur (71. Laibl), Stoilov (78. Mastný). Trenér: Daněk starší.

Koloveč: P. Fillinger (71. Janeček) – L. Došek, M. Fillinger, Gabriel, Baxa, Kadlec (79. Šlajs), Černohorský, Lucák, Milota, T. Došek, Pavlík (71. Duchoň). Trenér: Hirschl.