„Hosté byli v úvodu lepším celkem a ujali se vedení. Nám se podařilo vyrovnat hru i skóre a po přestávce jsme už byli lepším celkem. V závěru nám byli vyloučeni J. Zapomněl a Švehla, který u nás hostuje z Vejprnic. Soupeř se hnal do útoku a my v devíti přidali čtvrtý gól,“ pochvaloval si Zdeněk Daněk, kouč Křimic.

Jeho kolega na hornobřízské lavičce Josef Kožíšek naopak příliš důvodů k úsměvu neměl. „Domácí hráli chytře a vysoce účelně. My naopak hodně naivně. Především góly jsme inkasovali po velkých a hloupých chybách.“

V poháru válcuje soupeře i Heřmanova Huť, celek I. B třídy. V prvním kole vyřadila Stříbro a v sobotu zdolala na penalty Nýřany, hrající o soutěž výš. „Ve vyrovnané první půli jsme získali vedení, po obrátce měly Nýřany převahu, ale my udrželi plichtu. Penalty, to už byla sázka do loterie,“ říkal po postupu do třetího kola Vladimír Vavřina, předseda klubu z Heřmanovy Hutě.

O překvapení se stará i Nýrsko, vedoucí celek 1. B třídy. Po vyřazení Sušice zvítězil v sobotu 2:0 i v Žichovicích.

Jasný průběh měl duel celků krajského přeboru, ve kterém plzeňský Rapid přehrál Přeštice 6:1. „Hosté měli v úvodu dvě šance, ale hráli hodně zataženě. Nám se dařilo po přestávce,“ tvrdil Pavel Baroch, sekretář Rapidu.