Doslova kraloval v prostoru před vlastní brankou a zejména dva jeho zázračné zákroky, kterými zneškodnil vyložené šance Chramosty a Ščuka, zásadním způsobem ovlivnily průběh důležitého zápasu.

Jak moc si ceníte vítězství nad soupeřem, který vám v tabulce dýchá na záda?
Jsem moc rád, že jsme vyhráli. Mladá Boleslav byla velmi nepříjemným mužstvem. V tabulce je jen pár bodů za námi, o to více si výhry nad ní ceníme. Mám samozřejmě také radost i z toho, že jsme v zápase udrželi čisté konto.

Jak jste viděl vaše zákroky při šancích Chramosty a Ščuka?
Viděl se, že balon prošel mezi hráči až ke Chramostovi. Byl tam úplně sám, tak jsem to ještě zkusil a vyšlo to. Takový zákrok potěší. Při další šanci tam byl Ščuk také sám, podařilo se mi rychle přemístit, zmenšit mu úhel a vyrazit balon nohama.

Co říkáte tomu, že se vám podařilo ukončit sérii jedenácti zápasů Mladé Boleslavi bez porážky, navíc v devatenácti zápasech po sobě vždycky vstřelila alespoň jeden gól?
Věděli jsme o tom a moc nás těší, že jsme jim sérii ukončili.

Jak se vám zamlouvala atmosféra v Doosan Areně?
Jedním slovem skvělá, jako vždycky. Divákům patří velký dík za to, že chodí na naše zápasy pořád v tak velkém počtu. Je navíc fantastické, že je baví chodit do Doosan Areny i v takové zimě, jaká v sobotu na stadionu panovala. Za to jsme opravdu moc rádi.