Na hřiště se totiž po dlouhé pauze zaviněné zraněním vrátili stoper Roman Hubník a záložník Jan Kovařík. Oba zkušení fotbalisté oblékli o víkendu dres juniorky Viktorie a pomohli jí k přesvědčivému vítězství 4:1.

Dlouhou pauzu má za sebou Jan Kovařík. Záložník Viktorie se zranil v červenci během tréninku na soustředění v rakouském Westendorfu. Následná vyšetření odhalila zlomeninu kotníku a nutnost operačního zákroku. Kovařík v utkání proti juniorce Dukly odehrál šedesát minut. Pauza dlouhá dva a půl měsíce byla podle něj znát. „Zápasové tempo mi chybělo, po hodině hry jsem toho měl plné kecky,“ přiznal devětadvacetiletý fotbalista. „Jsem ale rád, že kotník vydržel. Jsem šťastný, že už jsem zpátky. Teď už to bude jenom lepší,“ věří Jan Kovařík.

Zranění (sval, kotník) v nové sezoně pronásledují i Romana Hubníka, který proti juniorce Dukly vstřelil gól. „Hrálo se mi dobře, dost jsem si zaběhal. Jsem rád, že mi noha vydržela. Zapracovat ale musím na kondici, dlouho jsem nehrál,“ uvedl Roman Hubník.

Juniorce Viktorie pomohl dvěma góly k výhře nad Duklou 4:1 i další hráč áčka Jakub Řezníček.