„Mám s ním v týdnu jednání, možná k nám přijde a já jsem přesvědčen, že by nám na rok pomohl,“ uvedl touškovský trenér Kamil Bárta. Letos sedmatřicetiletý Bezdička je hráčem Chrástu.

To by však neměl být jediný příchod. „Z Doubravky usilujeme o Klůce a z téhož klubu máme zájem i o Žáka. Trénuje s námi bratr našeho hráče Mižára a usilujeme o Prchlíka, který je hráčem Horažďovic a naposledy hrál za Rokycany,“ vypočítává možné příchody Kamil Bárta s tím, že všechno je stále v jednání.

Podle slov trenéra jsou noví hráči třeba, protože už je jisté, že kádr několik borců opustí. „Obránce Karel Fürbacher trénuje v Přešticích, další defenzivní hráč Luboš Zaoral přestupuje do Stříbra, kde bydlí, záložník Michal Holý odešel do Německa a skončil u nás i brankář Zdeněk Daněk,“ říká Kamil Bárta.

Touškovští jako jedni z prvních v přeboru už zahájili přípravu. „Začali jsme 8. července a připravovat se budeme dvakrát týdně doma plus zápas. Hrajeme v Rozvadově, v Křimicích, v Mladoticích a doma se Strakonicemi,“ seznámil s herním programem touškovský lodivod.

Rád by byl, aby nastávající sezona dopadla stejně úspěšně jako ta nedávno skončená. „Se skončeným ročníkem jsme spokojeni. Chtěli jsme být do pátého místa a to se podařilo. Po zimě se sice mluvilo i o divizi, ale tomu jsem se smál, protože na ni by nebyly peníze. Hodně oslabený kádr splnil cíl,“ pochvaluje si jaro v přeboru Kamil Bárta.