Velmi dobře si vedla Koloveč, která přivezla bod ze Strakonic a vedoucímu celku tabulky připravila první ztrátu.

Kvalitní představení odehrál i tachovský nováček, který v domácím prostředí zvítězil nad nebezpečným Hořovickem. Předvedl hlavně ve druhém poločase velmi dobrý fotbal a střílel i góly.

Dobře zahrály i Rokycany ve Voticích. Doplatily však na nevyužívání vyložených šancí a naopak těsně před koncem inkasovaly rozhodující gól. To byla smolná prohra.

Strakonice – Koloveč 2:2

Domácí favorit byl od úvodních minut aktivnější a držel míč častěji na svých kopačkách. Hosté dobře bránili a z prního vážnějšího útoku se dostali do vedení. V brejku do otevřené obrany poslal Bereczký kolmou přihrávku na Došlého a jeho střela pronikla brankáři do sítě. Jihočeši přidali na obrátkách a Koloveč se zbytečně zatáhla. Výsledkem byly dva góly, kterými Strakonice skóre otočily.

Ve druhém poločase měli domácí převahu, vyloženou brankovou šanci si však nevytvořili. Naopak po přihrávce L. Doška dopíchl míč do branky Kožíšek a vyrovnal. Následující tlak Strakonic vyvrcholil sérií rohů, po jednom z nich Baxa vyrazil míč směřující do branky rukou, byl vyloučen, ale domácí penaltu zahodili. V závěru se Koloveč ubránila a několikrát ji podržel brankář Bojčuk.

Poločas: 2:1. Branky: 29. Petráň, 40. Káník – 15. Došlý, 65. Kožíšek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (67. Baxa). Diváků: 200.

Koloveč: Bojčuk – L. Došek, R. Černý, Duben, Puchmertl – Hulina (46. Kadlec), Baxa, Brož, Bereczký – Kožíšek (83. Duchoň), Došlý. Trenér Roman Vyleta.

Tachov – Hořovicko 2:0

V až příliš opatrných prvních pětačtyřiceti minutách se mnoho šancí neurodilo ani na jedné straně. Hosté se dostali do jediné, ale Chrle nastřelil jen brankáře Ptáka. Do vedení však mohli jít i domácí, centr Hudce však Folejtar tečoval vedle branky.

Po přestávce měli domácí výborný nástup. Přetažený rohový kop Tušl vrátil před branku a obránce J. Viterna prostřelil všechno včetně hostujícího brankáře. Výborný výkon Tachova pokračoval i v dalších minutách a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. K míči se dostal na pravé straně Hudec a podařilo se mu překonat gólmana. Hosté začali více útočit, domácí nováček však podnikal nebezpečné brejky, ze kterých mohl několikrát přidat další gól. Velké šance měl střídající Janoušek. První výhra Tachova byla podepřena bojovností, ale i herní kvalitou.

Poločas: 0:0. Branky: 53. J. Viterna, 65. Hudec. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 3:1. Diváků: 160.

Tachov: Pták – Mráz, J. Viterna, Tušl, Mančal – Habart, Hutta (90. Žemlička), Šácha (77. Chmiel), Folejtar – Hudec, Dvořák (58. Janoušek). Trenér Jaroslav Pták.

Votice – Rokycany 1:0

Hostující nováček sehrál na půdě favorita velmi dobré utkání, ve kterém sahal minimálně po bodu. Dvě minuty před koncem však inkasoval smolnou branku. Rokycany hrály nebojácně a aktivně od úvodního hvizdu. Už v první minutě měl vyloženou šanci osamocený Kubík, ale trefil jen brankáře. Votice měly sice o poznání více ze hry, hosté však neustále hrozili. Ještě v prvním poločase nastřelil P. Aubrecht tyč domácí branky.

Stejný obraz hry přinesl i druhý poločas. Kocour nastřelil spojnici břevna s tyčí, další dobré příležitosti vstřelit gól měli Kubík a opět Kocour. Votice se v koncovce nedokázaly prosadit, jejich chvíle ale přišla až v samotném závěru. Na rohový kop si naběhl Polodna a vstřelil rozhodující gól celého utkání. Hosté už nestačili zareagovat, přestože si přinejmenším remízu zasloužili.

Poločas: 0:0. Branka: 88. Polodna. Rozhodčí: Klátil. ŽK: 3:3. Diváků: 170.

Rokycany: Vild – Jícha (70. Vaščák), J. Procházka, Hereit, Jedlička (89. Rýdl) – Kubík, J. Scheinherr, Blecha, Kocour, P. Aubrecht (82. Spěváček) – L. Aubrecht. Trenér Pavel Aubrecht.