Skvěle začal Horšovský Týn, dvěma zásahy se zaskvěl hrající trenér Radek Šindelář.

Neporazitelnost udržela Koloveč, na půdě nováčka zvítězila 4:0.

Dynamo ZČE – Horažďovice 7:0

Po poločase bylo na Petříně o vítězi jasno.

„Měli jsme převahu v kombinaci i rychlosti, hosté za celý zápas měli jedinou šanci, kterou neproměnili," prohlásil sekretář Dynama Jiří Kural.

Poločas: 3:0. Branky: 13., 25. a 35. Chocholatý, 52. a 70. Vohrna, 89. Macht, 76. Peterka. Nejlepší hráči: Chocholatý – Melka. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 0:1. Diváci: 100.

Dynamo: Míka – Světlík, Šulc, Papáček, Vít, Bednář, Škarda (67. Peterka), Vohrna (78. Levý), Hejnal (78. Macht), Chocholatý (72. Beránek), Lisý. Trenér: Kural.

Horažďovice: Macoun – M. Greger. T. Greger, Janouškovec, Zdichynec, Šafanda, Vachuška, Vrzal, Melka, Kotrba, Kovář (65. Boček). Trenér: Boř.

Rapid – Domažlice B 3:1

Rapid udolal Benfiku, výhru vystřelil kanonýr Žák.

„Zlom přinesl gól na 2:1, hrubá chyba stopera s brankářem rozhodla," popsal klíčový moment zápasu asistent trenéra Rapidu Radek Černický.

Poločas: 1:1. Branky: 40. Čupalka, 50. a 63. Žák – 35. Buršík. Nejlepší hráči: Matějka – Buršík. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 50.

Rapid: Matějka – Nový, Šimsa, Páník, Brabec, Morávek (87. Častoral), Čupalka (82. Poláček), Pubrle (89. Ulbrik), Žák (84. Hucl), Faist (67. Buček). Trenér: Mysliveček.

Domažlice B: Švihořík – Kalný, Korelus, Buršík, Štěpán, Waldmann, Vísner, Pavlíček, Hošek (72. Lešek), Kubr, Bláha (78. Paluch). Trenér: Fořt.

Vejprnice – Černice 5:1

Sešívaní doma body nerozdávají, o čemž se na vlastní kůži přesvědčil i nováček.

„Potvrdili jsme roli favorita, několik dalších šancí jsme zahodili. V závěru hosté zahodili penaltu," komentoval jasnou výhru sekretář Vejprnic Milan Radimák.

Poločas: 2:0. Branky: 36., 47. a 90. z PK Lhotka, 13. Paul, 68. Černý – 72. Laibl. Nejlepší hráči: Lhotka – Šlajs. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 1:2. Diváci: 150.

Vejprnice: Hinterholzinger – Havránek, Rada, Šámal (80, Milota), Hora, Lhotka, Boukal, Kristl (65. Kuhajda), Puhlovský, Paul (84. Bernard). Trenér: Dejmek..

Černice: Daněk – Minařík, Stoilov (24. Laibl), Šlajs, Mur (90. Nedvěd), Forman (82. Müller), Vlk (76. Bystřický), Nohava (90. Mastný), Nádraský, Křen, Vlček. Trenér: Daněk starší.

Rozvadov – Koloveč 0:4

Neporazitelnost Kolovče trvá dál.

„Hráli jsme s nejlepším týmem soutěže, výsledek je pro nás však krutý," nechal se slyšet trenér Rozvadova Martin Bronec.

Poločas: 0:2. Branky: 15. Pavlík, 32. T. Došek, 61. Lucák, 90. Kadlec. Nejlepší hráči: Malý – Baxa. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:0. Diváci: 200.

Rozvadov: Pták – L. Viterna, Kabourek, Bronec, Slowik, Hobza, Malý, Janoušek, Žemlička, Hutta, Čížek. Střídali: Karban, Mráček. Trenér: Bronec.

Koloveč: P. Fillinger – L. Došek, Tesař (40. Rejthar), M. Fillinger, Milota, Baxa, Lucák, Černohorský, T. Došek, Kadlec, Pavlík (80. Duchoň). Trenér: Hirschl.

Přeštice – Holýšov 2:1

Vítěznou trefu obstaral Tušek, utkání pro zranění ale nedohrál.

„Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ofenzivu oživil přesun Pavla Bešty do útoku," glosoval vedoucí mužstva Přeštic Pavel Bočan.

Poločas: 0:0. Branky: 55. Zdeněk, 76. Tušek – 79. Trhlík. Nejlepší hráči: P. Bešta – Valachovič. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:2. Diváci: 170.

Přeštice: Růžička – Gruszka, Duchek, Uzlík, Zoubek, Bouc, Zdeněk, Gerstner, P. Bešta, Lambor (29. Tušek – 85. Čížek), Šindelář 46. Lecjaks). Trenér: Kraus.

Holýšov: Míčka – Tyr, Šimka, Levička (80. Vítek), Trhlík, Vrba (73. Kraus), Dostálík, Majlát, Valachovič, Kubina (62. Staněk), Lukáš. Hrající trenér: Míčka.

Bolevec – Zruč 1:0

Body zůstaly na Prokopávce, před zraky dvě stě padesáti diváků se radoval Bolevec.

„Hosté byli ale po celé utkání jasně lepším týmem, brankové příležitosti ale neřešili dobře. Skvěle navíc zachytal brankář Krásl," pochválil gólmana sekretář Bolevce Jan Thomayer.

Poločas: 0:0. Branka: 75. Soukup. Nejlepší hráči: Krásl – Karpíšek. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 2:2. Diváci: 250.

Dynamo: Krásl – Kadeřábek (59. Soukup), Humpál, Čejka (67. Hibler), Dytrt (77. Matoušek), Bublík,Marek, Šanoba (73. Fryček), Šnaider, Pelnář, Zítek. Trenér: Votípka.

Zruč: Hodan – Korelus, Král, Nosek (76. Polák), Karpíšek, Hucl, Lauko (76. Kroužel), Eisenhammer, Mašek (66. Haidlmayer), Pokladník (56. Husník), Hulina. Trenér: Král.

Chotíkov – H. Týn 0:3

Chotíkov, který v létě postihl masivní exodus opor, na úvod padl s nováčkem.

„Hrálo se jen na jednu bránu, ale po hrubých chybách jsme třikrát inkasovali," litoval po bitvě asistent kouče Chotíkova Jaroslav Kluska starší.

Poločas: 0:2. Branky: 5. a 22. R. Šindelář, 81. Smolík. Nejlepší hráči: Šváb – R. Šindelář. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:0. Diváci: 80.

Chotíkov: Bejdák – Fikar (73. Herák), Mašek, Šádek (65. Šlajs), Mar. Prais, Feiferlík (30. Šváb), M. Míka, Hartl, Pechler, Šebek, (68. Vacek), D. Míka. Trenér: Urbánek.

H. Týn: J. Novák – D. Novák, Černík, Čedík (78. Foist), T. Šindelář, Šorna, Kordule, Doležal, Adamka, R. Šindelář, Staroba. Hrající trenér. R. Šindelář a Staroba.

Rokycany B – H. Bříza 2:1

Omlazené domácí mužstvo začalo výhrou.

„Málem jsme doplatili na spalování šancí, hosté v závěru zlobili, hlavně ze standardek," zhodnotil duel kouč vítězů Pavel Hudeček.

Poločas: 1:1. Branky: 43. Mašek, 67. Bendl – 17. Lavička. Nejlepší hráči: Procházka – Liška. Rozhodčí: Duda. Bez karet. Diváci: 150.

Rokycany B: Wohlmuth – Kroc, Klír, Procházka (61. Jakub Kořínek), Jiří Kořínek (46. Tobrman), Král, Bendl, Mašek, Like (86. Sefzig), Dobiáš (46. Havlíček). Heller. Trenér: Hudeček.

H. Bříza: Liška - Šimice, Sedlecký, M. Zavadil, Paukner, M. Chocholatý. Karlíček, Frána, Sluka (74. V. Zavadil), Mornštajn (74. Příhoda), Lavička. Trenér: Michálek.