Plzeňané sice vyhráli poločas brankou zkušeného Šimra, ale po přestávce hosté třemi brankami zaslouženě otočili výsledek K nástupu Středočechů na Doubravce zavelel vyrovnávacím gólem Petr Podzemský, bývalý fotbalista Příbrami a Viktorie Plzeň.

Důležité tři body v boji o záchranu v divizi získal domažlický nováček, který doma zdolal pražský Motorlet 3:1.

O výhru připravil domácí fotbalisty Klatov ligový kanonýr Žižkova Petr Švancara, který kvůli trestu za čtyři žluté karty v první lize tentokrát nastoupil za béčko a v poslední minutě srovnal stav na 2:2.

Další divizní zástupce Plzeňska, tým Vejprnic, nastoupí dnes v Třeboni.

Sobotní výsledky – divize, skupina A: Senco Doubravka – Králův Dvůr 1:3 (18. Šimr – 49. Podzemský, 56. Červenka, 85. Fulín), Klatovy – V. Žižkov B 2:2 (9. Zedník, 41. Tafat – 64. Knobloch, 90. Švancara), Domažlice – Motorlet Praha 3:1 (19. Šot, 45. Vacek, 61. Manowetz – 8. Patera), Bzová – Votice 1:2 (60. Štěch z PK – 35. z PK a 76. z PK Svoboda), Jankov – Admira 0:2 ( 48. Štach, 76. Ondrák).