Rezerva plzeňské Viktorie si připsala na konto další vítězství, když tentokrát přehrála divizní juniorku pražské Dukly 4:1. Na umělé trávě v Luční ulici měli domácí zápas ve své režii, ale poločas skončil jen 1:1.

Na vedoucí gól Dvořáka Pražané odpověděli vyrovnávací brankou Sklenáře. „V první půli jsme nemohli být spokojeni s předváděnou hrou. Chyběla mezihra, často jsme hráli zbytečně zbrkle,“ nebyl spokojen s první částí hry jeden z plzeňských trenérů Martin Lepeška.

Domluva v domácí kabině zřejmě zabrala a do druhého dějství vstoupili mladíci z Viktorie velmi dobře. Zlepšili kombinaci a přidali na důrazu. Dostavily se i pěkné góly. Nejdřív Šípek trefil přesně šibenici a v posledních deseti minutách se dvakrát trefil do černého Štípek.

Martin Lepeška mohl tak být nakonec spokojen. „Druhý poločas jsme se zlepšili hlavně kombinačně a soupeře přehrávali ve všech směrech.. Převahu jsme dokázali zužitkovat i střelecky.“

Domažlická Jiskra hrála v Praze na Strahově s druholigovou rezervou Sparty. Ještě v poločase držela bezbrankový výsledek, ale po přestávce inkasovala a prohrála 0:3.

Trenér Zdeněk Michálek však nebyl nespokojen. „První poločas jsme hráli dobře. Po změně stran jsme dostali první rychlý gól. Sparta byla rychlejší, mladé hráče doplnil Kušnír, pro nás to byla velmi kvalitní příprava.“