Juniorka Viktorie zdolala Jamajčany

Plzeň - Fotbalisté juniorky Viktorie Plzeň zvítězili ve čtvrtek na trávníku Městského stadionu ve Štruncových sadech v přátelském mezinárodním utkání nad jamajským druholigovým klubem Seba United FC 3:1.

16.4.2009

Brankář jamajského týmu Seba United FC řeší jednu z mnoha ošemetných situací před vlastní brankou v utkání s juniorkou Viktorie PlzeňFoto: DENÍK/Václav Vacek

Jediný gól prvního poločasu vstřelil ve 34. minutě z pokutového kopu Dvořák. Penaltu nařídil rozhodčí Havel po předchozím faulu na Bártu v šestnáctce hostů. Druhý a třetí gól zaznamenal po změně stran v 50. a 63. minutě střídající útočník Viktorie Herák.

Příležitost ke skórování měli i Jamajčané, ale jejich střely dvakrát zastavila tyč Ticháčkovy branky. Povedlo se jim to až sedm minut před koncem, kdy po rychlé kombinační akci překonal Ticháčka útočník McIntyre.

Domácí nastoupili posíleni o několik hráčů širšího kádru prvoligového A mužstva, druhý poločas si naopak zahrálo i několik ligových dorostenců.

FC Viktoria Plzeň B – Seba United FC 3:1

Poločas: 1:0. Branky: 34. Dvořák z PK, 50. a 63. Herák – 83. McIntyre. Rozhodčí: Havel – Čermák, Malinčák.

Viktoria: Ticháček – Bauer (30. Blažek), Polák, Navrátil, Mandous - Leitl (65. Mičkal), Puchmertl, Dvořák (46. Diviš), Bárta (46. Koc) – Mlika (46. Herák), Rodrigues (46. Presl). Trenér Milan Matejka.

16.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
Městské lázně na Denisově nábřeží v Plzni mají nejlepší léta za sebou. Jejich stav je v současné době žalostný

Rok 1947 a oprava plzeňských lázní

Šetření dospělo do konce. Řidič, který srazil dva chlapce, je vinen

Výstava Metamorfózy v DEPO2015

Plzeň – Irene Fritz je předsedkyní uměleckého spolku Oberpfälzer Kunst-verein z německého města Weiden a moc se jí zalíbil industriální prostor plzeňského areálu DEPO2015. Z její iniciativy vznikla společná česko-německá výstava, která je od 5. října k vidění právě ve výstavních prostorách DEPO2015.

Rána hodinu po večerce. Zamykají se cely na noc?

Skupina vězňů vnikla do nezamčené cely, úder poškodil zrak.

Praktici zavřeli své ordinace, pokračují v protestech

Plzeň - Mnoho praktických lékařů pro děti a dospělé ve středu zavřelo své ordinace.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.