Jediný gól prvního poločasu vstřelil ve 34. minutě z pokutového kopu Dvořák. Penaltu nařídil rozhodčí Havel po předchozím faulu na Bártu v šestnáctce hostů. Druhý a třetí gól zaznamenal po změně stran v 50. a 63. minutě střídající útočník Viktorie Herák.

Příležitost ke skórování měli i Jamajčané, ale jejich střely dvakrát zastavila tyč Ticháčkovy branky. Povedlo se jim to až sedm minut před koncem, kdy po rychlé kombinační akci překonal Ticháčka útočník McIntyre.

Domácí nastoupili posíleni o několik hráčů širšího kádru prvoligového A mužstva, druhý poločas si naopak zahrálo i několik ligových dorostenců.

FC Viktoria Plzeň B – Seba United FC 3:1

Poločas: 1:0. Branky: 34. Dvořák z PK, 50. a 63. Herák – 83. McIntyre. Rozhodčí: Havel – Čermák, Malinčák.

Viktoria: Ticháček – Bauer (30. Blažek), Polák, Navrátil, Mandous - Leitl (65. Mičkal), Puchmertl, Dvořák (46. Diviš), Bárta (46. Koc) – Mlika (46. Herák), Rodrigues (46. Presl). Trenér Milan Matejka.