V úvodu byli nebezpečnější hosté, ale na gólmana Sváčka nevyzráli. Po půlhodině hry měli první šance viktoriáni. Nejprve brankář Štorc vytěsnil pokus Pihrta, poté měl štěstí při hlavičce Arzbergera, který mířil těsně nad bránu. Další velkou šanci měl po rohovém kopu Hranáč, kdy obránci zastavili míč na brankové čáře.A ve 40. minutě už se skóre měnilo! Po přihrávce Václava Svobody se přízemní střelou k tyči prosadil Tomáš Arzberger. Hosté ovšem ještě před koncem úvodního dějství vyrovnali, po centru z levé strany se dostalk dorážce kapitán Burda, který už se nemýlil.

Ve druhém poločase měla o něco více ze hry Plzeň, Sparta však vyrážela do nebezpečných brejků. Po šancích na obou stranách přišel pět minut před koncem rozhodující okamžik. Střelu Pihrta v 84. minutě vyrazil Štorc na rohový kop, po němž se odrazil balon za pokutové území Tomáši Hájkovi, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě. Definitivní potvrzení o výhře mohl v závěru zařídit Pavlík, ale v jasné šanci netrefil prázdnou branku.

„Měli jsme sice hodně kluků z áčka a Sparta ne, ale věděli jsme, že i tak má kvalitní hráče. To se také potvrdilo. Dostali jsme se do vedení a klukům vždy říkám, že pět minut po gólu se musí více koncentrovat, ale do tří minut jsme po zaváhání inkasovali. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, Sparta hrozila z brejků. Dle mého názoru rozhodla neproměněná šance soupeře v 79. minutě, poté jsme si vytvořili nějaké příležitosti a z odrazu to Hájek přesně trefil. Střídající hráči oživili hru a kluky bych chtěl pochválit za to, že makali na doraz. Jsem rád, že jsme prodloužili naši vítěznou šňůru,“ zhodnotil duel spokojený trenér Viktorie Pavel Fořt.

Viktoria – Sparta 2:1.
Poločas: 1:1. Branky: 40. Arzberger, 85. Hájek – 43. Burda. Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Šimáček. ŽK: 3:1. Diváci: 120.
Viktoria: Sváček – Havel, Hranáč, T. Hájek, Svoboda – Bucha, Petr (81. Pavlík) – Pihrt (90. O. Pek), Kolář, Arzberger (73. J. Pek) – Řezníček.
Sparta: Štorc – Červak, Penc, Burda, Flak, Palečko, P. Hájek, Cabadaj (81. Traore), Zuberu, Abdelkader, Novotný (87. Radimský).