Viktoria B – Hlavice 4:2

V utkání rozdílných poločasů se dobře hrající hosté ujali vedení. Petráčkova hlavička však znamenala vyrovnání a za chvíli přidal Kůžel skákavou střelou druhý gól.

Po změně stran se Viktoria zlepšila, hosté sice vyrovnali, ale další minuty se hrály zcela v režii domácích. Sérii zahazovaných šancí utnul gólem Růžička a výhru jistil Černý.

Poločas: 2:1. Branky: 25. Petráček, 32. Kůžel, 78. Růžička, 85. Černý – 19. Veselka, 54. Prückner. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Viktoria Plzeň B: Brych – Hrubý, Růžička, Libotovský, Beránek – Kyndl, Hoffmann, Kůžel – Štípek, Petráček (78. Černý), Končal. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Chomutov – Domažlice 1:0

Hosté předvedli takticky disciplinovaný výkon, pozorně hráli především v defenzivě a příliš do šancí Severočechy nepouštěli. Několik střel po standardních situacích vychytal brankář Houdek a na druhé straně zahrozil Mužík.

Rozhodla vyšší moc brzo po přestávce. Gólman Houdek byl faulován, leč rozhodčí nařídil penaltu ve prospěch domácích, kterou Pavlíček proměnil. Potom ještě trefil Pikl zdálky tyč. Domažlice mohly vyrovnat deset minut před koncem, kdy byl bez odezvy před prázdnou brankou faulován Došlý. Hosté si minimálně bod zasloužili.

Poločas: 0:0. Branka: 49. Pavlíček z PK. Rozhodčí: Šifalda. ŽK: 0:1. Diváci: 263.

Domažlice: Houdek – Jendruščák, Tesař, Bauer, M. Mandous – Leitl (82. Strejc), Mužík (85. Javorský), Braun, Došlý, Bárta – Veselý (46. Bezděk). Trenér Stanislav Purkart.

Ostatní výsledky: Ovčáry – Liberec 0:1 (0:0, 87. Zieris), Písek – Vltavín 3:2 (1:1, 13. Krejčí, 60. Motejzík, 88. Pivoňka – 16. Předota, 48. Štumf), Ml. Boleslav B – Chrudim 4:2 (2:0, 32. Honc, 45. Horák, 49. Schubert, 85. Sedláček – 47. Kesner, 76. Holub z PK), Pardubice – Roudnice 4:0 (2:0, 38. Javůrek, 36. a 69. Petrus, 67. Tischler), Kr. Dvůr – Č. Lípa 4:1 (2:0, 3. a 87. M. Novák, 43. a 61. Fulín – 87. Šmidrkal), Kunice – Kladno 2:1 (1:1, 44. Kordiak, 54. Balšánek – 9. T. Rouček), K. Vary – Letohrad 3:2 (1:0, 20. z PK a 51. Nerad, 75. Jankovský – 72. a 82. z PK Brendl).

Předehrávky 32. kola: Letohrad – Chomutov 4:4 (1:2), Roudnice – Králův Dvůr 3:0 (2:0).