Duel sousedů v tabulce se měl původně hrát na stadionu Evžena Rošického na Strahově, ale vzhledem ke špatnému terénu se odehrál na umělé trávě. Domácí využili oslabení Viktorie, které byl za stavu 1:1 vyloučen po faulu před velkým vápnem obránce Nový a vstřelili další dva góly. Vítězství 3:1 tak Slavii v tabulce posunuje o jeden bod před Viktorii.

Utkání začali lépe domácí, po dvaceti minutách hry Bauer v pokutovém území fauloval Hoška a Mareš z penalty zařídil domácím vedení. V dalších minutách se hosté zlepšili a Mlikovu hlavičku z pěti metrů brankář Hanuš jen s námahou vyrazil. Po změně stran využil plzeňský Presl přesný centr a hlavičkou vyrovnal. Po vyloučení Nového však Slavia vstřelila dva slepené góly a utkání dotáhla do vítězného konce.

Plzeňský trenér Milan Matejka s výkonem svých svěřenců spokojen nebyl. "Měli jsme v sestavě zkušenější hráče než domácí a myslel jsem, že soupeře budeme přehrávat. Mladí hráči Slavie to však ubojovali srdíčkem a nasazením. Přitom nehráli žádný velký fotbal. My jsme však prohrávali osobní souboje a hlavně jsme v přechodové fázi do útoku ztráceli velké množství míčů. Navíc jsme nevyužili Mlikou dvě šance, Hanuš chytal výborně a v rozhodující fázi utkání jsme přišli vyloučením o hráče."

Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)

Branky: 21. Mareš z PK. 78. Vaněk, 80. Milutinovič - 52. Presl. Rozhodčí: Bohatý. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (69. Nový). Diváků: 150. Viktoria B: Ticháček - Nový, Bauer, Matas (80. Dizdarevič), Mandous - Presl, Darida (75. Chvojan), Staněk (35. Mudra), Rýdel, Vrzal - Mlika. Trenér Milan Matejka.