Juniorka Viktorie předvedla líbivý fotbal

Plzeň – První přípravný zápas sehráli v sobotu dopoledne fotbalisté z juniorky Viktorie Plzeň, kteří si na hřiště do Tlučné pozvali juniorský tým Sparty Praha.

10.7.2012

Fotbalisté juniorky Viktorie Plzeň remizovali v prvním utkání v rámci letní přípravy na hřišti v Tlučné s pražskou Spartou 1:1. Na snímku si kryje míč před dotírajícím soupeřem plzeňský Martin Hoffmann . V těchto dnech jsou plzeňští mladíci na soustředěníFoto: FCV/Jaromír Pech

Zápas, který nabídl nadstandardní podívanou a nechyběly v něm pohledné fotbalové akce, skončil remízou 1:1.

Po krátkém úvodním oťukávání převzali iniciativu plzeňští hráči, ale byl to soupeř, který poprvé skóroval. Ve 25. minutě překonal brankáře Západočechů Brycha sparťanský Karafiát.

O šest minut později bylo vyrovnáno. Po kombinační akci, kterou založil Hamerník s Černým, zakončoval přesně Krmenčík a stavem 1:1 skončil i první poločas.

„Zápas snesl přísné měřítko. Sešly se týmy, které preferují ofenzivní fotbal, a tak si myslím, že se měli diváci na co dívat. Hrál se skutečně nadstandardní fotbal zásluhou obou mužstev," popisoval zápas asistent trenéra plzeňského týmu Martin Lepeška.

V úvodu druhé půle mohl znovu skórovat Krmenčík, ale hostující obránci stačili na poslední chvíli jeho střelu zblokovat. Stejně tak vyzněl i pokus Kyndla v 56. minutě.

S chutí hrající Krmenčík měl další příležitost na kopačkách v 60. minutě, ale mířil vedle. Branku nepřinesla ani 81. minuta, kdy Petráček v ideální pozici volil místo střely přihrávku na Lukeše.

„Dnes můžeme být spokojeni jak s výkonem, tak i úrovní utkání. Nechyběl důraz, kombinační akce a řada příležitostí," liboval si Lepeška.

Včera zamířila juniorka plzeňské Viktorie na soustředění do Žinkov, kde sehraje v sobotu dopoledne další přípravný zápas a poté odcestuje zpět do Plzně.

Viktoria Plzeň jun. – Sparta Praha jun. 1:1 (1:1). Branky: 30. Krmenčík – 25. Karafiát.

Viktoria: Brych (46. Turek) – Košťálek, Libotovský (60. Vaníček), Růžička, Beránek (46. Krčál) – Kyndl, Hamerník, Hoffmann – Petráček (46. Lukeš), Černý (60. Petráček), Krmenčík. Trenéři: Skála, Lepeška.

10.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Prezident Miloš Zeman na zámku Zbiroh

Prezident Zeman chce oživit Zelenou Horu

Slovany jsou světové: mají vlastní globus

Plzeň - Že mají Slovany na chodníku před radnicí železnou mapu s rozložením ulic přesně jako ve skutečnosti, není nic výjimečného.

V Plzni se na volby stály fronty

Plzeň - Hned v několik volebních místností se v pátek proměnily třídy plzeňské SOŠ profesora Švejcara v Majerově ulici a před školou i na jejích chodbách to bylo znát.

Zelená Hora je jako spící Růženka, řekl prezident v Nepomuku

Plzeň - I poslední den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Plzeňském kraji jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.