Svěřenci trenéra Radka Schveinerta vedli po poločase 3:1, ale během tří minut na začátku druhé půle Domažlice srovnaly na konečných 3:3.

Dvěma góly se blýskl viktorián Lukáš Matějka. Za Domažlice se jednou brankou prosadil odchovanec Plzně Pavel Fořt, jenž v uplynulé sezoně při nedostatku útočníků vypomáhal v nejvyšší soutěži Viktorii Plzeň.

Trenér juniorky Viktorie Schveinert byl s výsledkem spokojený napůl. „Mrzí mě, že v zápasech dostáváme hodně gólů. V tom vidím minus. Nechci se vymlouvat, ale je to stále příprava. Máme toho hodně naběháno a svou roli hraje únava. Pozitivní je to, že dáváme hodně branek. Utkání s takovým soupeřem je obrovská škola pro naše mladé kluky a remíza s třetiligovým celkem je dobrý výsledek," řekl Schveinert.

Viktoria Plzeň jun. - Jiskra Domažlice 3:3 (3:1)

Branky: 8. a 18. Matějka, 42. Hašek – 12. Hrubý, 50. Fořt, 53. Mužík (penalta).

Viktoria: Luhový – Teršl, Piroch, Vukajlović (60. Petr), Debellis (46. Krušina) – Romario (46. Havel), Brožík (46. Kule), Kopřiva, Graiciar, Matějka – Hašek (46. Skála).

Domažlice: Švihořík – Hrubý, Javorský, Chocholoušek, Lešek (46. Bauer) – Braun (65. Štěpán) – Buršík (40. Mužík), Černý, Špírek (83. Hojda), Roubal – Fořt (73. Bláha).