Viktoria B – Ml. Boleslav 1:1

Plzeňská juniorka přišla o vítězství v poslední desetiminutovce. Hrál se oboustranně rychlý a kombinační fotbal. Domácí byli aktivnější, ale většina akcí postrádala finální přihrávku a končila před pokutovým územím. Chytrá akce Štípka, kdy pronikl do vápna, zpětnou přihrávkou našel Šípka, který se technicky trefil přesně, však skončila vedoucím gólem.

Po obrátce Viktoria kontrolovala hru a Středočeši spoléhali na brejky. Po přihrávce Štípka mohl pojistit výhru Dvořák, v další šanci mířil Kůžel vedle. Toho domácí litovali deset minut před koncem, když míč centrovaný do jejich vápna zapadl až na zadní tyč a zcela volný Schubert vyrovnal na 1:1. Změnit skóre ještě mohl v samotném závěru Končal, ve skluzu však mířil vedle branky.

Poločas: 1:0. Branky: 18. Šípek – 80. Schubert. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 1:3. Diváků: 140.

Viktoria Plzeň B: Brych – Hrubý, Libotovský, Hájovský, Beránek – Kyndl, Kůžel, Šípek – Štípek, Petráček (46. Dvořák), Končal. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Liberec B – Domažlice 3:1

Hosté začali aktivně a často se dostávali na dostřel liberecké branky. Ujali se i vedení, když se po rohovém kopu přesně trefil hlavou stoper Bauer. Týž hráč ze stejné situace opět hlavou jen těsně minul domácí svatyni a další šanci hostů propásl Kovařík. Domácí vyrovnali skóre po centrovaném vysokém míči do vápna, který do branky usměrnil Hadaščok. A za chvíli střelou ze třiceti metrů se trefil přesně k tyči Drobílek.

Domažlice se po obrátce snažily o vyrovnání, ale vypracovaly si jen náznaky šancí. Naopak domácí Krystan namířil z hranice velkého vápna a míč se odrazil od tyče do branky. Tlak hostů k ničemu nevedl, liberecké brejky byly naopak nebezpečné a brankář Houdek spoluhráče dvakrát podržel, když vychytal tutovky.

Poločas: 2:1. Branky: 28. Hadaščok, 36. Drobílek, 65. Krystan – 24. Bauer. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Domažlice: Houdek – Jendruščák, Tesař, Bauer, M. Mandous – Došlý (66. Bezděk), Mužík (84. Leitl), Javorský (80. Matas), Bárta – Veselý, Kovařík. Trenér Stanislav Purkart.

Ostatní výsledky: Letohrad – Kladno 1:2 (0:0, 85. Brendl z PK – 58. a 67. Bartoš), Ovčáry – Kunice 0:1 (0:0, 80. Tenkl), Hlavice – Chomutov 0:2 (0:1, 2. a 82. Pikl), K. Vary – Písek 2:0 (0:0, 53. a 74. Bereczký), Roudnice – Chrudim 1:3 (0:2, 63. Laušman – 15. Holub, 33. a 84. Vácha), Česká Lípa – Vltavín 3:1 (1:0, 24. Kmoníček, 58. Procházka, 90. Jordák – 62. Pozníček), Kr. Dvůr – Pardubice 1:1 (1:0, 14. Dochtor – 55. Přibyl).