Vedení neudrželi a v utkání juniorské ligy v pondělí podlehli Středočechům na jejich trávníku 1:2.

Utkání se vyvíjelo pro Plzeň dobře, v páté minutě po narážečce se Štípkem překonal Hora brankáře Millera. Plzeň pak ale neproměnila několik dalších šancí a ve druhé půli za to pykala. Soupeři po individuálních chybách hráčů Plzně Chocholouška a Hrubého otočili výsledek.

„Měli jsme na to, abychom si odvezli všechny body. Za stavu 1:0 bylo jen otázkou času, kdy dáme prakticky odevzdanému soupeři druhou branku. Svojí nedisciplinovaností jsme si ale zápas sami prohráli," zlobil se na své svěřence asistent trenéra juniorky Viktorie Martin Lepeška.

FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 2:1 (0:1). Branky: 53. Bulut, 60. Láncz – 5. Hora. ŽK: 4:3. Rozhodčí: Kovařík. Diváci: 144.

Viktoria: Brych – Hrubý, Chocholoušek, Růžička, Košťálek – Libotovský, Hora, Hoffmann – Petráček (56. Dvořák), Černý (73. Lukeš), Štípek. Trenéři: Skála, Lepeška.