Plzeňský tým inkasoval po necelých dvaceti minutách první gól, ještě do přestávky druhý a na svého soupeře nestačil. „Od úvodních minut jsme nehráli dobře, vůbec jsme se nedostávali do kombinace a soupeř nás přehrával ve všech směrech,“ viděl první poločas Martin Lepeška, asistent trenéra Viktorie.

Po obrátce domácí zvýšili až na čtyřbrankový rozdíl. Za tohoto stavu byl faulován střídající Štrajt a Vaněček vstřelil z penalty čestný úspěch Viktorie. Za chvíli však Jordák završil hattrick a dal výsledku definitivu.

„Domácí ještě spálili čtyři další šance, mohli jsme prohrát daleko vyšším rozdílem. Ve všech činnostech jsme zaostávali,“ uvedl Lepeška.

Varnsdorf – Viktoria Plzeň B 5:1 (2:0). Branky: 18. Kabele, 39., 60. a 73. Jordák, 57. Procházka – 67. Vaněček z PK. Rozhodčí: Jan Dobrý. ŽK: 0:2 (Chvojan, Matas). Diváků: 430.

Viktoria Plzeň B: Houdek – Nový, Chvojan, Matas, Rožman – Mudra, Krbeček, Vaněček, Vitouš (75. Sladký), Mandous (58. Štrajt) – Herák (62. Šlajs). Trenér Milan Matejka.

Ostatní výsledky 23. kola: Jablonec B – Hlavice 1:0 (0:0), Vyšehrad – Motorlet Praha 2:0 (0:0), Viktoria Žižkov B – Mladá Boleslav B 1:1 (1:1), Ovčáry – České Budějovice B 3:0 (1:0), Karlovy Vary – Slavia Praha B 2:1 (2:0), Vltavín – Liberec B 1:0 (0:0), Králův Dvůr – Písek 0:1 (0:1), Sezimovo Ústí – Česká Lípa 4:1 (1:1).