Po změně stran výsledek otočila, ale nešťastná vlastní branka v poslední minutě znamenala remízu 2:2.

FC Viktoria Plzeň – FK Baumit Jablonec 2:2 (0:1)

Branky Viktorie: 50. Mandula, 86. Hrdlička.

Posílená Viktoria začala náporem, během prvních deseti minut měla dvě gólové šance. „Už v úvodní minutě mohl skórovat Tecl, deset minut poté šel Wágner sám na brankáře hostů, ale ten jeho střelu chytil," litoval nevyužitých příležitostí trenér Jiří Kohout.

A tak uhodilo na druhé straně, po půlhodině hry se hosté ujali vedení střelou z hranice pokutového území.

Po změně stran začali viktoriáni aktivně a už v 50. minutě po přihrávce Mlynaříka Mandula srovnal stav. Plzeňané byli i nadále aktivnější, ale na svou druhou branku čekali až do 86. minuty, kdy se prosadil střídající Hrdlička.

Vybojovat tři body však nebylo domácím souzeno. „Bohužel jsme vedení neudrželi, v poslední minutě jsme po standardní situaci inkasovali nešťastný vlastní gól, který znamenal dělbu bodů," byl zklamán trenér Jiří Kohout. „V utkání, ve kterém jsme byli podle mého názoru lepším týmem, jsme tak zbytečně přišli o vítězství," dodal plzeňský lodivod.

Viktoria: Švihořík – Hradecký, Růžička, Hejda (46. Domabyl), Lukeš – Hamerník, Pospíšil (62. Petráček), Tecl (62. Hrdlička) – Mandula (85. Hvězda), Wágner (62. Marianus), Mlynařík.