Ve vyrovnaném duelu dvou mužstev z dolní poloviny tabulky byli šťastnější domácí, kteří zvítězili nejtěsnějším poměrem 1:0. Plzeňanům nyní patří až čtrnáctá příčka tabulky, Jablonec je devátý.

O osudu utkání a vítězství domácích se rozhodlo již po necelé čtvrthodině hry. Jabloneckým se povedl rychlý protiútok po pravé straně, který zakončili přesnou střelou k tyči Pleštil. Domácí byli i nadále při chuti. Ve 34. minutě po rozehraném signálu ze standardní situace podél zdi mířil Kouřil do tyče.

Ve druhé půli Viktoria hru vyrovnala, v závěrečné čtvrthodině dostala domácí pod tlak, kýženou vyrovnávací branku však vstřelit nedokázala.

FK Jablonec jun. – FC Viktoria Plzeň jun. 1:0 (1:0)

Branka: 14. Pleštil. Rozhodčí: Černý – Fišer, Kubr. ŽK: 4:1. Diváci: 100.

Viktoria: Sváček – Svoboda, Teršl, Brožík, Vukajlovič – Hlavatý (86. Novák), Kopřiva, Suchan (74. Hašek), Sedláček (74. Havel), Kulhánek – Matějka.

Ostatní výsledky: Bohemians 1905 – Slavia Praha 2:2, Ml. Boleslav – Jihlava 3:1, Hr. Králové – Teplice 2:0, Brno – Č. Budějovice 1:1, Třinec – Karviná 2:3, Sparta Praha – Liberec 4:2, Dukla Praha – Příbram 3:3.