Tým, u kterého zůstává jako hlavní trenér Jiří Kohout, bude chtít v nadcházející sezoně vylepšit desáté místo z ročníku 2013/2014.

V Písku strávili mladí viktoriáni pět dní. „Trénovali jsme dvou až třífázově. Využívali jsme výborně připravené travnaté plochy v Písku. Naše soutěž začíná už 28. července, takže není moc času. Proto jsme začínali netradičně rovnou herním soustředěním," vysvětlil Jiří Kohout.

V juniorském týmu došlo k omlazení mužstva, na kvalitu předváděné hry by tato změna ovšem neměla mít velký vliv.

„Díky spolupráci s Mostem jsme měli možnost přivítat tři nové hráče, kterými jsou Bohó, Vávra a Hejda. Odešlo od nás také několik hráčů do Mostu, do Sokolova a dalších týmů. Vychovávat mladé hráče a připravovat je na dospělý fotbal je ovšem smyslem juniorského celku," ví Kohout.

Zbytek letní přestávky stráví juniorka Viktorie na západě Čech. „Trénovat budeme na hřišti v Tlučné a odehrajeme několik přípravných zápasů (v sobotu prohráli s Příbramí 2:5, branky Černý a Boho – pozn. red.). Vzhledem k tomu, že momentálně disponujeme hodně mladými hráči ročníků 1996, 1995 a 1994, budeme pracovat především na sehrání kádru," prozradil Jiří Kohout.

„Naším cílem pro nadcházející sezonu je figurovat v horních patrech tabulky a pokusit se vychovat hráče, kteří by se mohli zapojit do přípravy buď s prvním týmem Viktorie, nebo i díky nově navázanému partnerství s Baníkem Most," dodal.

Další program juniorky – sobota 12. 7. v. Domažlice (10.15, Tlučná), pátek 18. 7. v. Doubravka (17.30, Zbůch), středa 23. 7. v. Teplice (17.00, Tlučná).