Juniorka Viktorie začala na půdě soupeře opatrně, dvacet minut se hrálo převážně ve středu hřiště. Pak se po ojedinělém útoku dostala Viktorie do vedení, když vyraženou střelu doklepl do poloprázdné branky Doležal.

Domácí zvýšili úsilí, zahrávali řadu rohových kopů, po hlavičce Janocha se zaskvěl plzeňský gólman Šampalík.

Po přestávce se domácí tlačili do zakončení, ale dobře pracující defenziva Viktorie je do vyložených šancí nepouštěla. V dramatickém závěru kopali domácí už v nastaveném čase rohový kop, jeden z domácích hráčů za faul na brankáře Šampalíka uviděl žlutou kartu a plzeňský Glazer za oplácení musel předčasně do sprch. Na výhře hostů to však již nic nezměnilo.

Vydařený zápas sehráli v domácím prostředí starší dorostenci Viktorie. Po kvalitním výkonu přehráli celek Jablonce přesvědčivě 3:0. Od samého úvodu utkání na hřišti jasně kralovali viktoriáni. V polovině prvního poločasu vstřelili vedoucí branku.

„Po krásné kolmici od Průchy se přesně trefil kanonýr Matějka," popsal první trefu trenér Jiří Kohout.

„Do poločasu mohlo být naše vedení podstatně vyšší, ale další velké příležitosti spálili Matějka, Havel a Hašek," litoval plzeňský kouč.

Deset minut po změně stran Plzeňané přidali druhý gól, když se po akci Matějky prosadil Hašek, který z levé strany prostřelil gólmana Jablonce. Definitivní podobu výsledku dal střídající Končal, který krátce po příchodu na hřiště pronikl mezi stopery soupeře a přesně zamířil k tyči.

„Naše výhra byla jednoznačně zasloužená, spokojenost vládne i s předvedenou hrou, i když střelecká produktivita mohla být lepší," zhodnotil zápas trenér Jiří Kohout.