Juniorce Viktorie zařídil remízu Sladký

Plzeň – Dvakrát museli dotahovat vedení, od 68. minuty dohrávali zápas bez vyloučeného obránce Dvořáka, a přesto nevyšli bodově naprázdno. Fotbalisté Viktorie Plzeň B v neděli remizovali v České fotbalové lize v Královo Dvoře 2:2.

20.3.2011

Jiří SkálaFoto: FCV/Jaromír Pech

Plzeňané dvakrát neuhlídali standardní situace soupeře, v 15. a ve 48. minutě. Dvakrát ale dokázali na vedení odpovědět, před přestávkou vyrovnal Brezinský po rohu Hrošovského a bod vystřelil Viktorii sedm minut před koncem Sladký. To už nebyl na trávníku Dvořák který byl vyloučen po druhé žluté kartě. „Soupeře jsme převyšovali zejména v útočné činnosti. Po vyloučení Dvořáka se tým semknul, domácí jsme přehrávali a zaslouženě vyrovnali,“ uvedl kouč Viktorie Jiří Skála.

FK Králův Dvůr - FC Viktoria Plzeň B 2:2 (1:1). Branky: 15. Szabou, 48. Šilhavý - 41. Brezinský, 83. Sladký. Rozhodčí: Novák - Vít, Moník. ŽK: Trantina, 68. Szabou - 20. Dvořák. ČK: 68. Dvořák.

Králův Dvůr: Kudrna - Šilhavý, Brhlík, Kyklhorn (75. Himl), Pavlík, Ttrantina, Tlustý (84. Victor), Petr, Szabou, Fulín (68. Veselý), Svátek. Diváci: 450.

Viktoria B: Ticháček - Nový, Brezinský, Štefl, Dvořák – Hrošovský, Sladký, Hoffmann – Štípek, Mandula (89. Herák), Mudra.

Ostatní výsledky 19. kola: Žižkov B - K. Vary 1:1, Vltavín - Ml. Boleslav B 1:1, Chomutov - Č. Budějovice B 3:0, Pardubice - Slavia B 1:0, Písek - Liberec B 2:0, Č. Lípa - Jablonec B 2:2, Ovčáry - Hlavice 2:2, Kunice - Bohemians Praha (odloženo na 6. dubna).