To se bohužel Plzeňanům nepodařilo, svému soupeři smolně podlehli brankou ve druhé minutě nastavení 2:3.

V úvodu zápasu si ani jedno z mužstev nevytvořilo brankovou příležitost. Až po pětadvaceti minutách hry se po nenápadné akci po levém křídle a centru do vápna ujali domácí vedení. Viktoriáni mohli vyrovnat v závěru poločasu. „Po pěkné kombinační akci ale Mlynařík z osmi metrů trefil břevno branky domácích," litoval trenér Jiří Kohout.

Po přestávce to s hosty vypadalo ještě hůř, hned ve 47. minutě hráči Bohemians po standardní situaci zvýšili na 2:0. „Teprve druhá branka hráče nakopla, soupeře jsme zmáčkli a brzy vstřelili kontaktní gól. Hanousek kolmou přihrávkou vysunul Kratochvíla a ten mířil přesně," popsal první gól Viktorie její kouč.

Tlak hostů nepolevoval a pět minut před koncem hrací doby přišlo zasloužené vyrovnání. To se z přímého kopu přesně trefil Hanousek. Odvézt si z Prahy alespoň bod však nebylo viktoriánům přáno, v nastaveném čase zajistil domácím výhrou Ibeagha.

„V poli jsme byli aktivnější, měli jsme minimálně na bod, ale štěstí se v závěru přiklonilo k soupeři," byl z konečného výsledku zklamán trenér Jiří Kohout.

Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)

Branky: 25. Košata, 47. Havel, 90+2. Ibeagha – 58. Kratochvíl, 85. Hanousek. Rozhodčí: Vlasjuk – Dobrovolný, Berka. ŽK: 3:3.

Viktoria: Šiman – Hrubý, Růžička, Libotovský, Hamerník – Hradecký, Hanousek, Veselinovič (60. Marianus) – Pernglau (79. Rusňák), Černý (52. Kratochvíl), Mlynařík .