„Určitě bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří nás po celý zápas podporovali. Znovu se ukázalo, že béčka prvoligových týmů jsou v soutěži pozitivem. A to nejen svou herní kvalitou, ale přitahují i více lidí na stadiony. Vždyť tady bylo znovu přes tisíc lidí,“ liboval si trenér Jiskry Pavel Vaigl.

Jeho tým v zápase sice dvakrát prohrával, ale nakonec dokázal nádherný duel dovést do vítězného konce. „Důležité bylo, že jsme po první i druhé brance Slavie odpověděli gólem. Klukům za výkon patří velké poděkování,“ pochválil své svěřence.

Další utkání čeká partu chodských bojovníků ve středu. V rámci 2. kola MOL Cupu přijede na Střelnici druholigové Ústí nad Labem. Severočeský klub sice v zápase bude favoritem, avšak Jiskra v minulosti mnohokrát ukázala, že umí zahrát i s papírově silnějšími týmy. „Myslím si, že by to mohlo být vyrovnané utkání, tedy alespoň doufám. Hrajeme doma a určitě se o postup popereme,“ hlásí Vaigl, jenž Deníku prozradil, že dá v zápase s aktuálně osmým týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY příležitost hráčům širšího kádru. „Těch zápasů je teď hodně za sebou. Navíc utkání proti Slavii nás stalo hrozně moc sil. Neříkám, že obměníme kompletní jedenáctku, to ne, ale tři nebo čtyři změny v sestavě uděláme. Máme velmi vyrovnaný kádr, takže by to neměl být problém,“ vysvětlil trenér.

„Soupeř hraje druhou ligu, kvalita by tak měla být na jejich straně, ale jak už jsem řekl, o postup do další fáze soutěže rozhodně zabojujeme,“ slibuje svým příznivcům šéf domažlické lavičky. Středeční pohárová bitva mezi Jiskrou a druholigovým Ústí nad Labem začíná na v 17.00 hodin.