Už dnes totiž od půl třetí odpoledne hostí svěřenci trenéra Pavla Vaigla v osmifinále MOL Cupu prvoligovou Mladou Boleslav – tým, který se v posledních letech pravidelně umisťuje na předních příčkách nejvyšší domácí soutěže.

„Na zápas s Mladou Boleslaví se připravujeme stejně jako na pohárové utkání 3. kola proti pražské Dukle. Pořád tvrdím, že tyto zápasy mají hráči za odměnu. Myslím si, že si to za ten necelý půl rok zasloužíme,“ míní trenér Jiskry Domažlice Pavel Vaigl.

Už teď je bohužel jisté, že o mimořádný souboj s favorizovaným celkem přijde několik hráčů. „V posledním soutěžním zápase v Benátkách nad Jizerou se nám zranil obránce Marek Bauer, který s největší pravděpodobností nebude k dispozici. Zraněný je stále Pfeifer a někteří hráči také nejsou stoprocentně fit,“ lituje domažlický trenér.

I přes absenci několika hráčů ale Pavel Vaigl neskládá zbraně a fanouškům slibuje, že se jeho mužstvo o postup popere. „Samozřejmě se na utkání moc těšíme. I když hrajeme proti tak silnému soupeři, rozhodně do zápasu nepůjdeme s tím, že bychom chtěli jen bránit na vlastní polovině. Diváci jsou tady zvyklí na to, že góly dáváme, a i když to nebude lehké, budeme chtít i útočit. Do zápasu určitě dáme všechno, budeme bojovat a popereme se o dobrý výsledek,“ dodává kouč Vaigl.

Osmifinále MOL Cupu: Jiskra Domažlice – FK Mladá Boleslav (dnes 14.30, rozhodčí: Petr Ardeleanu - Petr Kotalík, Jiří Pečenka).