ČFL

Litoměřicko - Domažlice 1:0

Chodům se venku nedaří. Ve čtvrtém soutěžním utkání na hřišti soupeře Jiskra potřetí prohrála.

Poločas: 0:0. Branka: 48. Šraga z pen. Rozhodčí: Novotný. ČK: 90. Švihořík (D). Diváci: 250.

Sestava Domažlic: Švihořík – Černý (89. Hrubý), Chocholoušek, Bauer, Mužík, Špírek (70. Hejda), Braun, Bezdička (46. Došlý), Roubal (90. Šiman), Piroch, Blažek. Trenér: Milan Dejmek.

Zbývající výsledky předehrávaného 17. kola: Písek – Dobrovice 4:1 (3:0), Vyšehrad – Táborsko B 3:1 (3:0), Převýšov – Benátky n. J. 1:0 (0:0), Hradec Králové – Štěchovice 3:0 (2:0), Králův Dvůr – Vltavín 3:1 (1:0), Hořovicko – Benešov 1:0 (1:0), Jirny – Zápy 3:2 (3:1).

Divize, skupina A

Klatovy – M. Lázně 1:1

„Brzy jsme prohrávali a tak jsem i s dvoubodovým ziskem celkem spokojený," řekl klatovský kouč Martin Lepeška, který si pochvaloval zejména zlepšený výkon svého týmu ve druhé půli.

PK: 3:0. Poločas: 0:1. Branky: 72. Bezděk – 7. Kavalír. Rozhodčí: Šálková. ŽK: 4:3. Diváci: 210.

Sestava Klatov: Rojík – Krásný, Cibulka, Pavlovič, Janda, Mészáros, Chirinciuc, Dolanský, Kotrba (81. Kaas), Bezděk, Lucák. Trenér: Martin Lepeška.

Rokycany – Sedlčany 1:0

„Hráči v duelu se silným sokem aslouží absolutorium za bojovnost a hlad po vítězství," uvedl trenér Rokycan Pavel Aubrecht.

Poločas: 1:0. Branky: 22. Spěváček. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 3:1. ČK: 77. Procházka (R). Diváci: 200.

Sestava Rokycan: Vild – Klír (22. Skopový), Špic, Hereit, Spěváček (90. Kopečný), Černý (85. Končal), Aubrecht, Procházka, Trojanec (70. Jindřich), Král, Grambal. Trenér: P. Aubrecht.

Doubravka – Motorlet 1:4

Poločas: 1:3. Branky: 26. Peterka – 24. a 42. a 75. z penalty Sodoma, 30. Palko. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Sestava Doubravky: Bouzek – Knakal, Krejčí (75. Soukup), Morávek (65. Štěrba), Petr, Brabec, Künstner, Novák, Sýs (80. Ungr), Peterka, Kuťák. Trenér: A. Jindra.

Krajský přebor

Domažlice B – Rapid 2:0

Poločas: 1:0. Branky: 43. Javorský, 69. T. Lešek. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Domažlice B: Kupilík – Hojda, D. Lešek, T. Korelus, Buršík (75. Bláha), Falout (80. J. Korelus), Waldmann, Štěpán (27. T. Lešek, 86. Vlček), Sova, Javorský, Kubr. Trenér: Martin Steinbrücker.

Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Tarhaj (80. Janoch), Klekner, Čupalka (71. Filipčík), Harmady, Davídek (61. Morávek), Pavlíček (59. Šimandl), Poláček. Trenér: Jaromír Mysliveček.