„První utkání jsme prohráli, což mě také štvalo, ale pořád jsme v přípravě. Prioritou je něco natrénovat. Z toho důvodu výsledky teď moc neřešíme, i když jsem samozřejmě rád, že jsme plzeňskou devatenáctku porazili,“ řekl po zápase kouč Jiskry Domažlice Pavel Vaigl, který po prvním duelu s Viktorií U21 avizoval mírné zúžení kádru. To se však zatím nestalo.

„Ne, nestalo. Po domluvě s prezidentem klubu panem Ticháčkem jsme zatím kádr nezužovali. Opět si tedy zahráli všichni. Tento týden nás to ale už čeká. Budeme s hráči mluvit a myslím si, že do dalších zápasů půjdeme v trošku jiném složení,“ prozradil domažlický kormidelník.

Premiéru v dresu chodského výběru si odbyl také Jan Matas, nová posila z Tachova, který proti mladíkům Viktorie odehrál celý první poločas. Stejně tak jako Antonín Vlček mladší, který do áčka Jiskry přešel z rezervního týmu a v přípravě bojuje o základní sestavu. Další utkání hrají Domažlice v sobotu od 11 hodin v Karlových Varech.

Viktoria Plzeň U19 - Jiskra Domažlice 1:2
Poločas: 0:1. Branky: 75. Kotěšovec – 42. Skopový, 57. Bauer.
Sestava Domažlic – 1. poločas: Brych – Rychnovský, Čihák, Matas, Hrubý – Skopový, Brabec, Vais, Vlček – Černý, Arzberger, 2. poločas: Brych – Kadar, Teršl, Bauer, Mlynařík – Marek Stöckner, Vais, Došlý, Vilček – Dvořák, Šimáně. Trenér: Pavel Vaigl.

Hokejový zážitek pro minižáky klubu HC Domažlice.
Hokejový zážitek pro mladíky z Domažlic