V sobotu absolvují předzápasový trénink a už v neděli je čeká těžký zápas první ligy doma s Libercem.

„Musíme hlavně rychle zregenerovat a připravit se na utkání. Je to důležitý zápas. Chceme se vrátit na vítěznou vlnu a potěšit fanoušky dobrým fotbalem,“ řekl před zítřejším utkáním kouč Viktorie Pavel Vrba, kterému kvůli trestu za čtyři žluté karty bude chybět záložník Patrik Hrošovský.

Oba soupeři půjdou do utkání s velkou motivací. Liberec je na čtvrtém místě tabulky a bude si chtít pohárovou příčku před dotírající pátou Spartou uhájit. A Viktoria? Na podzim neporazitelná, na jaře vydolovala ze dvou odehraných ligových utkání pouhý bod. Hráči proto berou zítřejší divácky atraktivní zápas jako příležitost omluvit se svým příznivcům za nečekanou porážku 0:1 s Jihlavou.

„Fanouškům máme co vracet. Teď je za námi náročné utkání v Lisabonu, musíme opět přepnout na ligový režim. Věřím, že uděláme vše pro to, abychom napravili domácí porážku v minulém kole,“ slibuje záložník Viktorie Aleš Čermák.

V podobném duchu hovoří i kapitán Roman Hubník. „Hrajeme na domácím hřišti, chceme fanoušky bavit dobrým útočným fotbalem. Abychom ale uspěli, musíme být zodpovědní v obraně a nebezpeční v útočných akcích,“ je si vědom Roman Hubník.