Jaké to bylo z vašeho pohledu utkání?
Soupeř bránil celý zápas z bloku a vyrážel do nebezpečných brejků. Škoda, že jsme nedali první gól, mohli jsme hrát jako oni. Lugano bohužel po našich chybách vstřelilo tři góly a vyhrálo.

Překvapil vás něčím soupeř?
My jsme věděli, že Lugano má sílu, jeho hráči na nás byli dobře připraveni. My jsme zejména v první půli nedávali ani centry. Ve druhém poločase se to zlepšilo a po centrech jsme dali dva góly. Škoda, že jsme první poločas neodehráli lépe.

V čem jste byli horší než soupeř?
Byli jsme pomalí, všechno nám to hrozně trvalo. Naše hra byla bez centrů, bez střelby, bez zakončení.

Jak složité pro vás bylo čelit smrtícím brejkům rychlých hráčů Lugana?
Bylo to hodně složité. Nechávali jsme jim volné prostory a to se útočníkům hraje vždycky lépe.

Vyčítáte si situaci, kdy soupeř zachytil vaši přihrávku na Michaela Krmenčíka a z protiútoku vstřelil první gól zápasu?
Určitě ano. Byla tam z mé strany chyba v rozehrávce a a Lugano nám z následného protiútoku vstřelilo gól. Oni měli těch brejků hodně a zrovna tuhle situaci soupeř bohužel potrestal.

Fotbalisté Viktorie Plzeň po výkonu plném chyb prohráli v Lucernu v utkání Evropské ligy FC Luganu 2:3.