Byl to váš nejlepší výkon kariéry?
To nevím, tak bych to nehodnotil. Pomohl jsem k postupu a jestli to bylo takovým nebo makovým výkonem, to bych nechtěl říkat.

V úvodu zápasu jste chytil dvě šance soupeře. Cítil jste v té chvíli, že se vám bude dařit, že máte svůj den?
Já se cítím dobře už delší dobu, bylo tomu tak i na předzápasovém tréninku. Když vás soupeř trefí v prvních šancích, tak se vám potom chytá dobře.

Bylo pro vás dobře, že jste byl neustále v akci a udržel se tak v koncentraci?
Nevím jestli to bylo dobře (směje se). Ne, teď vážně, máte pravdu, nakonec to tak opravdu bylo.

Při jaké situaci v zápase vám bylo nejhůře?
Když bych měl vybrat jednu, tak to byla při jedné šanci ve druhé půli, která nakonec šancí vlastně ani nebyla, protože to byl ofsajd. Byla to situace, kdy ke mně najednou propadl balon a brnkl mě naštěstí o ruku.

Co jste říkal výkonu mužstva?
Určitě jsme se chtěli prezentovat lepším výkonem, ale naším cílem byl postup a to jsme splnili. Zaobírat se tím, po jakém to bylo výkonu, to už teď nemá cenu.

Zatrnulo vám, když se ve druhé půli po střele domácích odrazil míč
od tyče?
Tomuhle se na fotbale tleská (směje se). Takže kdyby nic jiného, tak mně nezbývalo, než také zatleskat.

Utkání se hrálo v úmorném dusnu, vzduch nad trávníkem doslova stál. Bylo to při zápase horší, než jste si představovali?
Já mám raději teplo než zimu. Navíc toho v brance moc nenaběhám, takže pro mě je to lepší, než kdyby bylo pod nulou. Kluci toho ale měli plné zuby, to je pravda.

Druhou půli jste chytal s domácím bouřlivým kotlem za zády. Přiletělo na vás něco?
Jo, přilétl nějaký ten kamínek a zapalovač. S tím ale musíte počítat, bez toho by to tady bylo takové divné. Člověk na to ale musí být připraven.

V utkání jste byl nejlepším hráčem. Souhlasíte?
Fotbal je týmová hra, jednou jsem to já, podruhé zase někdo jiný. Plácat se po zádech mně nepřijde vhodné. Já přišel do Plzně kvůli tomu, že když už jdu do brány, tak abych něco chytil. Jsem moc rád, že jsem mužstvu pomohl právě v takovém zápase.