Program byl rozdělen po vzoru fotbalového zápasu na dva poločasy, které se ovšem poněkud protáhly.

´Prodloužení´ v první půli na rozdíl od rozvleklého a zbytečně nataženého druhého poločasu ale v sále nikomu nevadilo.

Program první půle tvořený vyhlášením ankety Deníku Jedenáctka století Viktorie měl spád a excelovali v něm oba moderátoři, vtipný glosátor, herec Ondřej Vetchý, a s mikrofonem v ruce pohotový kapitán Viktorie Plzeň Pavel Horváth.

Oba se skvěle doplňovali, dělali si legraci jeden z druhého a dokázali ji i navzájem přijmout. Beseda se co chvíli otřásala smíchy.

Pro Horvátha to přitom nebyl vůbec jednoduchý úkol. Bavit celou hodinu zaplněný sál není vůbec žádná legrace. Kapitán Viktorie se však vedle profesionála Vetchého nelehkého úkolu zhostil na jedničku. „Sranda to nebyla ani trochu, ale hodně mně pomohl Ondra, je to profík. A ve mně asi trochu té komediantské duše je,“ přiznal v poločase galavečera Pavel Horváth.

O tom, že bude program spolumoderovat, se dozvěděl teprve čtyři dny dny předtím. „Čas na to připravit si nějaký speciální scénář nebyl, jenom jsme si s Ondrou dvakrát volali. Na přípravu jsme vlastně měli jen tři čtvrtě hodiny před začátkem večera a o to to asi bylo těžší. Já ale věřím, že to nebyla nuda a lidi se bavili,“ usmíval se Pavel Horváth.

Možná český šoubyznys získal nového moderátora.