Do přestávky si domácí dali vlastní gól a po změně stran poslal hosty do tříbrankového trháku David Míka. Slavia nesložila zbraně a dvěma zásahy Paula se vrátila do hry. Na vyrovnání už ovšem nedosáhla.

„Škoda, ve druhé půli jsme soupeře přehrávali, v závěru jsme nastřelili dokonce břevno,“ litoval sekretář domácích Vejprnic Milan Radimák.

Ve druhém nedělním představení porazil Holýšov trápící se Bolevec, který se tak nadále topí na dně tabulky.

Už v sobotu vydřel poslední tým Horní Břízy další výhru, přestože nastoupil s několika dorostenci v základní jedenáctce. „Kluci předvedli bojovný, nadšený výkon a zaslouženě vyhráli,“ pochválil mladíky sekretář klubu Stanislav Kapr. Trenér Michálek tak na mužstvo působí jako živá voda, i ve druhém zápase s novým koučem na lavičce Horní Bříza zvítězila.

Na opačném pólu tabulky se vedoucí Senco vzdálilo o bod Chrástu, který urval výhru na půdě Přeštic až v penaltovém rozstřelu. Další celek s ambicemi na postup, Horažďovice, si vylámal zuby na Petříně, kde podlehli těsně 0:1.