Viktorii se nedařila kombinace, její hře chyběl nápad, důraz i jiskra. Svěřenci trenéra Karla Krejčího si za celý zápas nevytvořili jedinou gólovou šanci. Branku Těrěku ohrožovali jen střelami ze střední vzdálenost, se kterými si však gólman Gorodov dokázal poradit.

Ruský celek se naopak do gólových příležitostí dostával a v koncovce byl velice efektivní, když ze čtyř brankových příležitostí tři proměnil.

Se šancí Mitriševa v 38. minutě si ještě Kozáčik poradil, ale vzápětí už byl na umístěnou hlavičku stejného hráče po rohovém kopu krátký.

Minutu před přestávkou vystřelil nebezpečně Kolář, Gorodov však jeho ránu vyrazil na roh.

Sterilní hra Viktorie pokračovala i ve druhé půli, a tak se opět prosadil soupeř. Aissati byl sice stíhaný Kolářem, ale Kozáčika přesto dokázal překonat.

Zaslouženou výhru Těreku zpečetil v 67. minutě Grozav, který se uvolnil na hranici šestnáctky a přízemní střelou levačkou k tyči nedal Kozáčikovi šanci.

Šanci na zkorigování výsledku měl Hrošovský, jenže i s jeho tečovanou střelou si Gorodov poradil a uhájil tak v zápase čisté konto.

Viktoria v generálce na ligu selhala a trenér Krejčí má tak osm dnů před startem jarní části ligové soutěže o čem přemýšlet.

FC Viktoria Plzeň – Těrek Groznyj 0:3 (0:1). Branky: 39. Mitrišev, 61. Aisssati, 67. Grozav.

Viktoria: Kozáčik – Rajtoral (61. Matějů), Hejda, Hubník (61. Baránek), Limberský – Hořava (70. Vaněk), Hrošovský – Petržela, Kolář (61. Holenda), Kovařík – Ďuriš (61. Krmenčík). Trenér: Krejčí.