„Doma se nám daří, na podzim jsme tady v lize neztratili ani bod. Jako na každý zápas v Plzni přijde spousta lidí a my to chceme fanouškům oplatit vítězstvím,“ slibuje obránce Viktorie Plzeň Milan Havel.

Snadné to ale mít Plzeň nebude. „Jablonec celý podzim prokazuje, že je kvalitním mužstvem, nebude to jednoduché,“ tuší Havel.

Viktoria se s Jabloncem utká na podzim už podruhé, na severu Čech vyhrála těsně 1:0. „Když si ten zápas vybavím, bylo to z naší strany vydřené vítězství,“ připouští.

V čem podle Milana Havla spočívá největší síla Jablonce? „Mají ve svém středu technicky i rychlostně velmi dobře vybavené hráče. Největší jeho síla je v útočné fázi a na to si budeme muset dát velký pozor,“ míní plzeňský obránce. Jablonečtí dokázali v minulém kole sebrat body i jednomu z velkých favoritů, doma remizovali s pražskou Slavií 1:1. „Ano, to může být pro nás dostatečné varování, ale my jsme viděli Jablonec i v jiných zápasech a je nám jasné, že nás čeká těžký zápas,“ je si vědom Milan Havel.