Ve víkendovém kole vedoucí béčko SK ZČE vyhrálo 2:0 na Spartě, ale rozhodující góly padaly až v posledních deseti minutách. Celek domácích v závěru oslabil vyloučením brankář Václav Porada. Vyhrožoval asistentovi rozhodčího slovy: „Vy jste všichni pitomci a umíte h…! Počkej až tě potkám v civilu, rozbiju ti hubu!“ Nemohlo následovat nic jiného než červená karta.

V dosud odehraných jarních třech kolech je zatím stoprocentní Dýšina, která všechny své zápasy vyhrála a v tabulce se posunula na druhé místo před Slovan.

V souboji rezervních týmů Bolevce a Chrástu vyhrávali domácí ještě sedm minut před koncem dvoubrankovým rozdílem, ale utkání nakonec skončilo 2:2, když Chrástečtí vstřelili vyrovnávací gól v poslední minutě.

Doubravecké béčko ve Starém Plzenci překvapivě vyhrávalo 1:0 až do 70. minuty, kdy domácí vyrovnali z penalty a v poslední minutě ještě nakonec přidali vítězný gól. Hosté navíc dohrávali bez vyloučeného Daniela Bočka.

Šťastnou ruku při střídání měl malesický trenér, který v poločase souboje s rezevou Zruče poslal na trávník za bezbrankového stavu Tomáše Špicla a ten hned za minutu vstřelil vedoucí gól domácích. Ti nakonec vítězství ještě v závěru pojistili.

Prazdroj uhrál podruhé za sebou bezbrankovou remízu, tentokrát doma se Slovanem.

Sparta – SK ZČE B 0:2

Poločas: 0:0. Branky: 80. vlastní Chmelík, 89. Kraus. Rozhodčí: Špiral. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (83. V. Porada). Diváků: 40.

Sparta: V. Porada – Duchoň, P. Kučera (55. Filip), Holobrádek, Hořánek, Koníček, Schumann, Hajný, Bukovinský (68. Seidl), Shamsipoor, Chmelík (85. K. Kučera).

SK ZČE B: Strnad – P. Porada, Skora, Karadžov, Rous, Macht, Bedrna, Kraus, Bačkovský (51. V. Klečka), Beránek (65. Škarda), Pekník.

Dýšina – Bukovec 4:2

Poločas: 2:1. Branky: Fiedler 2, Staněk, Brestovanský – Babka, Klenovec. Rozhodčí: Klik. ŽK: 1:2. Diváků: 65.

Dýšina: Smetana – J. Mužík, Brestovanský (65. Koranda), Špánek, Gren, Šedivec, Soroka, Staněk, Fiedler, T. Čechura, Bruj (59. Volín).

Bukovec: Lopatka – K. Suchý, Barčuk (78. Procházka), J. Suchý, Babka, Jos. Šesták, J. Zíka, V. Kučera, Steiniger, J. Šlehofer, Klenovec.

Prazdroj – Slovan 0:0

Rozhodčí: Ježek. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

Prazdroj: Kolařík – Krýda, Pleticha, Urban, Hofrajtr, Tříska, Kratschmer, Hyneš, Jílek (85. J. Diviš), Felgr, Řežáb (81. Popule).

Slovan: Koulák – Mareška, M. Vríčan (63. Toman), K. Santorius, Schuster, Cíl, Bouřil, Bulant, Končel, Solfronk (84. M. Santorius), Rak.

Košutka – Letná 2:0

Poločas: 1:0. Branky: 28. Stránský, 90. Martin Trnka. Rozhodčí: Špiral. ŽK: 3:2. Diváků: 30.

Košutka: Frémund – Primas, Salák, Tříska, Arnošt, Javorský, Stránský, P. Zigmund (72. Martin Trnka), T. Zigmund, Stanka (82. Morávek), Michal Trnka.

Letná: Fryš – Rada, Geiger, Kaluba (82. Pospěch), Kamínek (57. Koranda), Touš, Čejka, Vaněk, Žák, Gartner, Choura.

Bolevec B – Chrást B 2:2

Poločas: 0:0. Branky: 62. Fryček, 70. Mitas – 83. Ryba, 90. Mach. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 4:2. Diváků: 40.

Bolevec B: Jakub Körner – J. Klečka, Běl, T. Červený (26. Mitas), Hackr, Stašek, Zelenka, Perk, Fleisner, Fryček, M. Pelnář.

Chrást B: Vítovec – Kubík, J. Ranc, Řánek, Mach, L. Čechura, Korelus, Bórik, Makovička, Vaic, Ryba.

St. Plzenec – Doubravka B 2:1

Poločas: 0:1. Branky: 70. Steinbach z PK, 90. Menšík – 31. Kočí. Rozhodčí: Schingler. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (70. D. Boček). Diváků: 100.

Starý Plzenec: Csengö – Fuja, Gubiš, M. Bláha, Forejt (63. Menšík), Vyskočil, Schejbal, Hudeček, O. Touš, R. Ranc, Steinbach.

Doubravka B: Jan Körner – Urie, D. Boček, Kořán, Augusta, Fischer, Bernard, Valenta, Vela (75. Fencl), Kočí, Gajan (85. Hoferek).

Malesice – Zruč B 2:0

Poločas: 0:0. Branky: 47. Špicl, 78. Vůch. Rozhodčí: Zd. Požárek. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

Malesice: Beran – Janda, Pospíšil, Pajer, Kadlec, Hora, Legát, Punčochář, Vůch, Kolouch, Vaniš (46. Špicl).

Zruč B: Klik – Roubal, Záhořík, J. Trnka (66. Pokladník), Mařík, Boháč, Vinc (66. Musil), Wanka (55. Houška), K. Trnka, Pfeffer (81. Fencl), Hucl.
Dohrávka 14. kola

Dýšina – Letná 2:1

Poločas: 0:0. Branky: 52. Špánek, 56. Staněk – 87. Eiad. Rozhodčí: Zd. Požárek. ŽK: 3:1. Diváků: 50.

Dýšina: Smetana – J. Mužík, Jul. Šesták, Brestovanský (87. Koranda), Špánek, Gren (85. Šedivec), Soroka (72. Bruj), Volín, Staněk, Fiedler, T. Čechura.

Letná: Fryš – Rada, Čech, Geiger, K. Touš, Čejka, Vaněk, Eiad, Choura, Lehký, Špiegel (46. Kepka).