Vedoucí týmy nezaváhaly, Černice vyhrály na Vodních stavbách a Rapid porazil Košutku. Střelecky se dařilo Řežábovi, Chalušovi a Faiferlíkovi, kteří vstřelili hattrick.

Šlágrem dalšího kola bude duel lídrů soutěže – Černice hostí Rapid.

Rapid – Košutka 6:1 (4:1, branky: Řežáb 3, Plzák, Černický, Žemlička – Brejcha). Rapid potvrdil roli favorita, brankově se prosadil až v polovině poločasu, kdy během pěti minut vstřelil tři branky. Po přestávce domácí zvýšili na 5:0, neproměnili rozehrávanou penaltu a pak dovolili Košutce korigovat skóre výstavní trefou Brejchy.

VS – Černice 2:4 (1:2, branky: Marek, Egermajer – Mojseňjuk, Stoilov, Laibl, Vlček). Favorizovaní hosté se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Domácí do poločasu snížili a na začátku druhé půle vyrovnali. Další šance již neproměnili a hosté si dvěma góly zajistili další výhru.

ZČE – SK 1894 2:0 (2:0, branky: Kubík 2). Pohledné utkání se šancemi na obou stranách, které lépe zužitkovali domácí. Sestavu hostů oslabovala zranění, a tak domácí udrželi čisté konto.

Smíchov – Senco 7:0 (4:0, branky: Chaluš 3, Jandoš 2, Tříska 2). Jednoznačná záležitost domácích, kteří ještě řadu šancí neproměnili. Hosté měli za celý zápas jen jednu brankovou příležitost, kterou ale neproměnili.

Letná – Karlov 1:4 (0:2, branky: Rada – M. Faiferlík 3, Hauer). Zasloužené vítězství hostujícího mužstva, kteří se opírali o střeleckou produktivitu Faiferlíka.

Vejprnice – Slavia 5:0 (2:0, branky: Vašák 2, Dobrý, Kydlíček, Bárta). Zkušení domácí si zápas v pohodě ohlídali. Slavia měla pouze brejky, ale skórovat se jí nepodařilo. Domácí ještě řadu příležitostí spálili.