Předchozí
1 z 11
Další

PO PŘÍCHODU do plzeňské Viktorie si Zdeněk Ondrášek vybral dres s číslem 13. V české lize nastoupil do 31 zápasů, v nichž vstřelil šest gólů. 

Zdroj: FCVP

ÚSPĚŠNÁ PREMIÉRA. Hned v prvním zápase v novém dresu se střelecky prosadil a v Ďolíčku přispěl k vítězství 4:1 nad Bohemians 1905. 

Zdroj: FCVP

GÓL DAL I EVROPĚ. Proti dánskému SønderjyskE se prosadil z penalty a pomohl k jasnému vítězství 3:0. 

Zdroj: FCVP

VYŘAZENÍ. Potom ale musel se svými spoluhráči i fanoušky skousnout vyřazení v izraelské Beer Ševě (0:1). 

Zdroj: FCVP

BRANKA SPARTĚ. V prvních čtyřech ligových zápasech dal Zdeněk Ondrášek tři góly, posledním z nich byl ten do sítě Sparty po listopadovém restartu nejvyšší soutěže. 

Zdroj: FCVP

STŘELECKÝ PŮST. Pak už se ale až do konce podzimní části sezony gólově neprosadil. Den před Vánoci se marně pral s defenzivou pražské Slavie. 

Zdroj: FCVP

NA SNĚHU V OSTRAVĚ. Další branku dal až na konci ledna, kdy nasměroval viktoriány k vítězství 2:0 na hřišti Baníku Ostrava. Gólová oslava proběhla na sněhu.

Zdroj: FCVP

PŘESTŘELKA S PŘÍBRAMÍ. Při divokém zápase s Příbramí zařídil obrat z 0:2 na 3:2, ale hosté nakonec ještě srovnali stav. A v Plzni skončil trenér Adrian Guľa. 

Zdroj: FCVP

A ZASE TEN BANÍK. Zatím poslední gól v české lize dal Zdeněk Ondrášek také Baníku, při květnovém vítězství 4:0 doma. A ocitl se na ramenou kapitána Jakuba Brabce. 

Zdroj: FCVP

NAPOSLEDY ZA PLZEŇ nastoupil Zdeněk Ondrášek v posledním ligovém kole v Opavě na závěrečných osm minut. A pak se radoval z postupu do kvalifikace o Konferenční ligu, kterou už si ale zahraje v dresu FCSB Bukurešť (dříve Steaua). 

Zdroj: FCVP

O EURO PŘIŠEL. Svým gólem do sítě Anglie (2:1) pomohl české reprezentaci na Euro 2020, ale do konečné nominace na šampionát, který byl odložen na letošní rok, se nevešel. 

Zdroj: FCVP