Cyklistický peloton Viktorie dorazil do jedné z kaváren v Kitzbühelu, v níž si hráči dali kávu a Apfelstrudel (jablečný štrúdl). "Neskutečně mi voda šplíchala do tváře. Takže jsem celou cestu jel s přimhouřenýma očima. Ale jinak dobré, i když jsme se sedmkrát ztratili a pětkrát špatně odbočili, ale Kasty (kondiční trenér Martin Kastner, pozn. aut.) je dobrý vůdce, chválím ho," žertoval na klubové sociální síti záložník Viktorie Plzeň Erik Jirka.

V pondělí už byl na programu tradiční trénink na hřišti. Po páteční výhře 2:0 nad týmem druhé německé bundesligy Karlsruhe nastoupí třetí tým minulé sezony české ligy proti mistrovi ázerbájdžánské Premier League - mužstvu Karabach. Hraje se v úterý od 18 hodin ve Westendorfu.

Viktoria Plzeň má na Karabach příjemné vzpomínky, protože v sezoně 2022/23 přes něj postoupila ze čtvrtého předkola Ligy mistrů do základní skupiny této soutěže.

Generálka na nový ročník Chance ligy přijde na řadu v pátek od 16 hodin, kdy Plzeň hraje v Kufsteinu s dánským FC Kodaň. Poté viktoriáni odcestují domů.