Největší západočeský fotbalový klub čeká významná sezona. Klub ze Štruncových sadů oslaví příští rok sto let od svého založení, viktoriáni budou obhajovat pátou příčku v Gambrinus lize a vítězství v Ondrášovka Cupu, ale především se po devětatřiceti letech představí v evropských pohárových zápasech.

Fanoušek Viktorie se tak v následujících měsících má na co těšit. A klub navíc pro pohodlí a spokojenost svých nejvěrnějších nachystal permanentku se speciálním balíčkem služeb a bonusů. Permanentky na novou sezonu se začínají ve Štruncových sadech prodávat již dnes.

Držitel permanentní vstupenky pro ročník 2010/2011 ušetří nejen peníze a čas strávený u pokladen, těšit se může také na balíček šesti plechovek piva Gambrinus, desetiprocentní slevu na služby v Porsche Plzeň i na produkty v klubovém fanshopu a na lístek zdarma na Superpohár se Spartou 8. července na Letné.

Místo plechovek s pivem si může nový držitel permanentky případně vybrat jednu ze dvou věcných cen, které pro fanoušky červeno-modrých nachystal Gambrinus.

„Fanoušci budou také odebírat nejčerstvější zprávy z klubu pomocí internetového newsletteru, vedle Gambrinus ligy budou mít navíc volný vstup na všechna domácí utkání Ondrášovka Cupu, zimní Tipsport ligy a veškeré zápasy mládeže a žen,“ říká mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

„Velkým lákadlem je také přednostní prodej a padesát procent slevy na lístek třetího předkola Evropské ligy. Soupeře se Viktoria dozví až při losování 16. července, již nyní si však nákupem permanentky mohou příznivci Viktorie zajistit své místo na tribuně,“ upozorňuje Pillár.

Speciálním bonusem je zařazení všech držitelů celoročních permanentních vstupenek do velkého losování. Výherce stráví celý jeden den s týmem Viktorie v zářijové reprezentační přestávce.

„Majitelé permanentek z minulé sezony mají do neděle čtvrtého července blokovaná svá místa, po tomto datu budou všechny sedačky uvolněny,“ připomíná mluvčí západočeského klubu.

„Ceny lístků i permanentek se oproti loňské sezoně o něco zvedly, přesto v ligovém měřítku však stále patříme mezi nejlevnější. Věříme, že diváci tento krok pochopí a přijmou. Chceme především maximálně zvýhodnit majitele permanentních vstupenek, chystáme pro ně i speciální akce,“ dodal Pillár.