„Vždy ho absolvujeme v kombinované sestavě žen a juniorek s tím, že jsou všechny vytížené v utkáních rovnoměrně," říká trenér viktoriánek Karel Fajfrlík.

První zápas sehrála děvčata s pořádajícím Hradcem Králové. „Vyrovnané utkání bez větších brankových příležitostí. Jedinou branku jsme obdrželi až v poslední minutě po naší chybě," uvedl kouč. V dalším utkání prověřil Plzeňanky druholigový Liberec. Soupeř se sice ujal vedení, ale nejprve vyrovnala Racková a po hlavičce Rosprimové si Viktoria zajistila vítězství.

„Nejpovedenější bylo utkání s juniorkou Sparty. Oba týmy hrály otevřený fotbal a bylo se na co dívat. Bohužel, branky dávala jen Sparta, naše šance zůstaly nevyužity. S průběhem turnaje jsem spokojen, splnil moje očekávání. Díky kombinovaným sestavám jsem měl na očích juniorky i ženy. Jasně se ukázalo, kdo a jak na tom po zimě je a s kým mohu na jakém postu počítat. Jako kolektiv jsme herně vypadali dobře, bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb," dodal trenér Fajfrlík, který na turnaji postrádal reprezentantky Svitkovou, Juračkovou, Pacandovou a nemocnou kapitánku Bohmannovou.

Výsledky: FC Viktoria Plzeň – Hradec Králové 0:1, FC Viktoria – Slovan Liberec 2:1 (branky: Rosprimová, Racková), FC Viktoria – Sparta Praha (jun.) 0:4.

Konečné pořadí: 1. Hradec Králové, 2. Sparta Praha, 3. Viktoria Plzeň, 4. Slovan Liberec.

Viktoria: Krýslová, Votíková – Hanžlová, Nehodová, Ondrášková, Strejcová, Králová, Šrámková – Beštová, Mikysková, Myslíková, Hessová, Chocholoušková, Prokopová – Ivaničová, Rosprimová, Racková.