Ženy Viktorie mají za sebou náročnou letní přípravu, ve které sehrály i čtyři přátelská utkání.

V úvodním zápase porazily svěřenkyně trenéra Hebousseho juniorky pražské Sparty 3:2. Zápas se hrál v Tachově v rámci pětidenního soustředění na Sycheráku (branky Viktorie zaznamenaly Roztočilová, Markelová a Ivančicová).

V dalších dvou utkáních změřily ženy Viktorie síly s muži a dorostenci. Účastníka okresního přeboru jižního Plzeňska, muže Sparty Radkovice, zdolaly viktoriánky 3:0 (Mášová 2, Nehodová) a s dorostenci Českého lva Beroun prohrály 0:5.

„I přes vysokou porážku jsem byl s výkonem týmu spokojen, hra byla rozhodně vyrovnanější, než napovídá výsledek. Děvčata se nebála hrát proti fyzicky vyspělejšímu soupeři důrazně, což je pro ně do dalších zápasů velká deviza,“ říká trenér Hebousse.

Generálku na první ligu absolvovaly ženy Viktorie uplynulý víkend v Bavorsku, kde remizovaly s celkem Regens-burgu 3:3 (Mášová, Nehodová, Tauberová). „V prvním poločase jsem s hrou týmu nebyl vůbec spokojen, prohrávali jsme 0:2. Po obrátce se výkon zlepšil a zápas skončil nerozhodně. Věřím, že do ligy vstoupíme úspěšně,“ dodává Sálem Hebousse.