Fotbalistky prohrály v Hradci Králové

Plzeň - Po jasné výhře 3:0 s Brnem z minulého kola nestačily tentokrát fotbalistky FC Viktorie Plzeň na Hradec Králové.

7.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Na domácím hřišti se Východočešky ujaly vedení už ve třetí minutě. Autorem branky byla Bibiana Ninczová. Stejná hráčka do konce poločasu přidala ještě jednu trefu. „V první půli jsme předvedli velice špatný výkon,“ říká trenér Plzně Josef Dobrý. Hráčky Viktorie snížily Markelovou. Jenže domácí přidaly třetí trefu a bylo rozhodnuto.

Fakta: Hradec Král. – Plzeň 3:2 (2:0). Branky: Ninczová 2, Benešová – Markelová, Jungová z PK.

Viktorie: V. Ranglová – Strejcová (65. Konopíková), Černá, Žaludová (46. Markelová), Hanžlová, Podroužková, Nehodová, Jungová, Ondrášková (46. Ostrochovská), Mikysková, Myslíková.