První poločas byla hra vyrovnaná, ale blíže k vedoucí brance byly domácí hráčky. Už ve druhé minutě trefila Jungová tyč.

Hned v úvodu druhého poločasu šla sama na branku Teplic plzeňská Blanka Beštová, ale nastřelila jen hostující gólmanku.

V 51. minutě se už Beštová prosadila, když přehodila brankářku Teplic. Beštová byla při chuti a po hodině hry přidala druhý gól.

Plzeň i bez dvou nemocných hráček základní sestavy, brankářky Odlasové a záložnice Podroužkové, měla výraznou převahu a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V 70. minutě vystřelila Mikysková, brankářka vyrazila míč k dobíhající Myslíkové a ta dala třetí gól Viktorie.

První výhru v sezoně zpečetila dvě minuty před koncem zápasu Majíčková, která poslala míč do prázdné branky po ideální přihrávce Myslíkové.

„První půli s námi soupeř držel krok, po přestávce odpadl. Zlepšenou hrou jsme se prezentovali už v předchozích zápasech, ale nedokázali jsme proměnit šance. Tentokrát jsme koncovku zvládli a zaslouženě zvítězili. Výhra je pro děvčata povzbuzením do dalších kol,“ uvedl po utkání trenér Viktorie Josef Dobrý.

FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 4:0 (0:0). Branky: 51. a 60. B. Beštová, 70. Myslíková, 88. Majíčková.

Viktoria: Krýslová – Bohmannová, Černá, Valečková, Hanžlová – Mikysková (82. Fajfrlíková), Jungová (62. Šuhajdová), Majíčková, Vachlová – Markelová (57. Myslíková), B. Beštová.