Fotbalistkám Viktorie stačil k postupu poločas

Plzeň – Postup mez čtyři nejlepší celky v Poháru KFŽ (Komise fotbalu žen) si vybojovaly fotbalistky Viktorie Plzeň. Svěřenkyně trenéra Karla Rady porazili prvoligový Slovan Liberec 3:0 a v semifinále je čeká mistrovský celek Slavie Praha.

5.3.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Václav Vacek

Ženám Viktorie stačil k postupu první poločas, kdy Plzeňanky nastřílely soupeřkám ze severu Čech všechny tři branky.

Skóre otevřela už ve čtvrté minutě rychlonohá útočnice Viktorie Petra Ivaničová. Po přihrávce Markelové postupovala sama na brankářku Liberce a sólový nájezd proměnila ve vedoucí branku.

Kouč Viktorie ale ani přes vstřelený gól s hrou týmu na začátku utkání příliš spokojen nebyl. „Začátek nebyl z naší strany optimální. Pozdě jsme dostupovali hráčky soupeře, byli jsme pomalejší," uvedl trenér Karel Rada.

Viktoria se na domácím hřišti v Luční ulici postupně rozehrávala a získávala herní převahu. Výsledkem aktivity viktoriánek byly další dvě branky v závěru prvního poločasu, které padly během jediné minuty.

Nejdříve znovu utekla obraně Liberce Ivaničová a zvýšila na 2:0. Na rozdíl tří gólů pak ve 40. minutě upravila skóre po rozehrané standardní situaci Blanka Beštová.

Viktoria měla navrch i ve druhém poločase, kdy si vytvořila další brankové příležitosti. Největší měla velmi dobře hrající Petra Ivaničová, která trefila břevno.

„Škoda, že jsme šance nedokázali proměnit, naše výhra mohla být ještě výraznější," litoval kouč Viktorie.

Zásluhu na tříbrankovém vítězství má i brankářka Michaela Radová, která výbornými zákroky zlikvidovala dvě šance soupeřek, a díky tomu uhájila Viktoria v pohárovém duelu čisté konto.

Trenér Karel Rada se musel obejít bez několika zraněných hráček. „Chyběly nám Nehodová, Chocholoušková, Knödlová a Ostrochovská. Šanci tak dostaly hráčky z juniorky Rovňanová a Karasová," uvedl trenér Plzně.

Výrazná výhra nad soupeřem, který má v ligové tabulce o sedm bodů více než Viktoria, kouče potěšila.

„Děvčata dostávají pod kůži nový způsob hry, ve výkonu celku je vidět pokrok, hra týmu se zvedá," pochválil družstvo trenér Karel Rada.

Viktoria se utká se Slavií předposlední březnový víkend, místo a čas utkání bude ještě určen.

5.3.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 27 280 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy Učitel/ka mateřské školy. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27280 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní pozice zástup za rodičovskou dovolenou s možností dlouhodobé spolupráce - prodloužení pracovní smlouvy podle možností zákoníku práce.. Pracoviště: Mateřská škola klubíčko, Školní náměstí, č.p. 34, 318 00 Plzeň 18. Informace: Lenka Švarcová, +420 377 387 009. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci výrobků a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místa výkonu práce: Plzeňský kraj a Praha, Krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce., Kontaktní osoba: Galadiuc Pavel, tel.: 773 921 601 (Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: pavel.galadiuc@almaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň., Náplň práce: montáž a kompletace výrobku , Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy. , Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.. Pracoviště: Almax work-holding, družstvo, plzeň, Janáčkova, č.p. 1883, 323 00 Plzeň 23. Informace: Pavel Galadiuc, +420 773 921 601(8:00-17:00). Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 13 000 Kč Pracovníci ostrahy, strážní. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, jen noční směny od 18:00 do 06:00 hod. Pracovní místo je volné ihned. Pracovní místa vyhrazená pro OZP. Náplní práce je: kontrola objektu, vedení evidence. Požadujeme odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat po nástupu do zaměstnání). V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz (nechodit na pracoviště bez předchozího ohlášení).. Pracoviště: Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o. - nýřany, Havířská, č.p. 399, 330 23 Nýřany. Informace: Pavel Klenovský, +420 608 339 381. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 20 000 Kč Technici požární ochrany, revizní technici staveb Technik-čka BOZP a PO. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Životopis prosíme předem na e-mail: soucek@seaspol.cz , Požadujeme: SŠ vzděl. technického směru, ale lze i po absolvování rekvalifikačního kurzu technik BOZP a PO; uživ. znal. PC, ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, ochota se dále vzdělávat., Nabízíme:, nástupní mzda: 20000,- Kč., Osobní automobil k dispozici i pro soukromé účely, mobilní telefon, stravenky., Pracovní doba od 7:00 - 15:00 h. Pracoviště: Seaspol s.r.o., Lindauerova, č.p. 139, 301 00 Plzeň 1. Informace: Životopis, .

HC Škoda Plzeň.

Kodýtek rozhodl a Plzeň slavila v Lize mistrů i pošesté

41 km - muži: zleva Michal Volf, Petr Malán a Daniel Egermeier.
6

Malán slavil na Rundě vítězný hattrick

-

Doubravecké derby nemělo vítěze

Plzeň – Předposledním kolem pokračoval 36. ročník Ligy starých gard.

-

Obránce Čerešňák se na Slovensko těší

Plzeň – Číst, sledovat filmy nebo pospávat, tak bude obránce Peter Čerešňák trávit cestu autobusem k zápasu hokejové Ligy mistrů do Banské Bystrice. Přes mnohahodinovou štrapáci se na Slovensko těší.