Svěřenci trenéra Romana Vylety tak ani v tomto zápase naplno nebodovali a neprolomili tím špatnou sérii, která je již několik utkání provází.

Do zápasu vstoupili aktivněji fotbalisté Senca, kteří drželi více míč na svých kopačkách a tlačili svého soupeře.

Domácí hrozili především v prvním poločase ze standardní situací, kterých měli k dipozici velké množství.

Houževnatá obrana Sušice ale odolávala a nedovolila Doubravce vstřelit branku.

Paradoxně se tak do vedení dostala Sušice. Brankář domácích Turek podklouzl při výkopu a přihrál tak nešťastně míč hostujícímu Králíkovi, který ho poslal bez problémů do poloprázdné branky.

Domácí se ale nevzdali a velmi brzo vyrovnali zásluhou Rótha, který se prosadil po pěkné střele ze strany.

Do šaten tak obě dvě mužstva šla za nerozhodného stavu 1:1.

„Sušice hrála velice dobře ze zadu na našem menším hřišti. My jsme se tam nemohli v prvním poločase dostat, i když jsme měli několik standardních situací. Nedokázali jsme to tam ale prostě dotlačit," litoval trenér Doubravky Roman Vyleta.

„V prvním poločase byli domácí jednoznačně lepší. Po chybě brankáře nám vlastně darovali první gól. Brzy ale po pěkné akci vyrovnali a následně hrozili po centrech. Díky výškové převaze měli více balonů, ale naštěstí se neprosadili," řekl k první půli trenér Sušice Jan Staněk.

Po přestávce se hra poněkud vyrovnala. Do vedení se ale v 59. minutě zaslouženě vzhledem k první části dostali fotbalisté Doubravky.

Centr ze standardní situace dokázala obrana Sušice odvrátit pouze ke zcela volnému Róthovi, který z blízkosti bez potíží poslal míč do branky soupeře.

Domácí se ale z vedení dlouho neradovali. Hned o tři minuty později Kočí zatáhl míč po pravé straně a následně ho poslal do ohně před branku.

Útočník Vrhel na pěknou přihrávku nedosáhl, ale krajní obránce Fuchs, který nabíhal z druhé vlny, se dostal k volnému míči a z voleje ho poslal přímo do branky soupeře.

Po vyrovnání hostů si vypracovala obě mužstva ještě několik slušných příležitostí, ale další branky se již diváci nedočkali.

„Ztráta tří bodů doma je nepříjemná. Navíc nejsem spokojený s výkonem, bojovností ani nasazením. To mi tam furt chybí, ale bohužel se s tím potýkáme už delší dobu." vysvětluje trenér Roman Vyleta.

„Jsme rádi, že po té vysoké prohře doma s Tachovem jsme se zvedli a to mužstvo hraje dál. Hráči podali v zápase dobrý výkon a bod jsme si podle mě určitě zasloužili. Navíc jsme vstřelili venku dvě branky, což je také dobré," dodal na závěr kouč Jan Staněk.