Béčko Viktorie, posílené o sedm hráčů prvoligového áčka včetně Varadiho a Petržely, rozhodlo o výhře dvěma góly v závěru první půle. Skóre otevřel ve 40. minutě hlavičkou Psohlavec po centru Šmejkala, za dvě minuty pojistil výhru hostů Bauer po rohovém kopu Petržely.

„Prvních dvacet minut byla hra vyrovnaná, potom jsme měli navrch a dvěma góly rozhodli o výsledku. Ve druhé půli jsme si vedení pohlídali,“ komentoval duel trenér Viktorie Jiří Skála, který byl spokojen s výkonem posil z A týmu. „Všichni hráči prvoligového A týmu k zápasu přistoupili velmi odpovědně, pomohli nám,“ dodal trenér.

Kolín – Viktoria Plzeň B 0:2. Poločas: 0:2. Branky: 40. Psohlavec, 42. Bauer. Rozhodčí: Moník - Slavíček, Pilný. ŽK: Mach, Pacák – Varadi, Šmejkal, Psohlavec. Diváci: 200.

Viktoria Plzeň B: Ticháček - Šmejkal, Bauer, Rada, Bárta – Petržela (87. Trantina), Šiml, Dvořák, Borek – Psohlavec, Varadi. Trenér: Jiří Skála.